Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
elinize emeğinize sağlık....hızlıca halledildi...
yardımcı olan elemanla hatta baya xiaomi modelleri üzerine geyik çevirdik işleöi beklerken
youtube music e döndüğüm için çok mutluyum
spotify ile arasında dağlar kadar ses kalitesi farkı var
kaliteli kualklıkla baya belli oluyor

Halledebilmenize sevindim hocam. :)

carpediem81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
S4 mini
Konular
0
Vpn kullanmadan hallettim ben rehber için teşekkürler.

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Ben 3-4 ay önce ne yaşadığımı anlatayım. Benim de böyle bir sıkıntım vardı. Birer hafta arayla 2 kere sorunumu bu şekilde anlatmama rağmen yardımcı olmadılar. En son biraz bıkmış ve sinirlenmiş konuşmaya başlayınca açtılar. Ayrıca şunu da belirteyim. Geliştiriciyim ve bu yüzden Romlar arasında geçiş yapıyorum derseniz cihaz sınırını kaldırıyorlar. Titanium TWRP ile yapılıyorsada uğraşmanıza gerek kalmıyor yani.

Şunu da ekleyeyim. Bana söylenen bu şekildeydi. Eğer bi daha hatayı alırsam buraya dönerim.

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ben 3-4 ay önce ne yaşadığımı anlatayım. Benim de böyle bir sıkıntım vardı. Birer hafta arayla 2 kere sorunumu bu şekilde anlatmama rağmen yardımcı olmadılar. En son biraz bıkmış ve sinirlenmiş konuşmaya başlayınca açtılar. Ayrıca şunu da belirteyim. Geliştiriciyim ve bu yüzden Romlar arasında geçiş yapıyorum derseniz cihaz sınırını kaldırıyorlar. Titanium TWRP ile yapılıyorsada uğraşmanıza gerek kalmıyor yani.

Şunu da ekleyeyim. Bana söylenen bu şekildeydi. Eğer bi daha hatayı alırsam buraya dönerim.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Şu an bu yöntem ise yarıyor mu? Çünkü Google play müzik kaldırıldı diye biliyorum

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Şu an bu yöntem ise yarıyor mu? Çünkü Google play müzik kaldırıldı diye biliyorum

Hiçbir fikrim yok hocam. Çok uzun zamandır başıma gelmediği için kontrol edemedim. Fakat şimdi baktım, dediğiniz gibi Play Music linki iptal olmuş. Siz cihaz sınırı problemi mi yaşıyorsunuz?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Hiçbir fikrim yok hocam. Çok uzun zamandır başıma gelmediği için kontrol edemedim. Fakat şimdi baktım, dediğiniz gibi Play Music linki iptal olmuş. Siz cihaz sınırı problemi mi yaşıyorsunuz?
Evet hocam cihaz sınırı aşıldı diyor. Rom değiştirmekten oldu. Google a e posta atıyorum ama cevap yok.

lugremo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 11t
Konular
0

Bu link üzerinden, arkadaşın söylediği gibi vpn le Amerika'dan bağlanıp, chat yöntemiyle ulaştım kendilerine. Konuyu bir üst birimine aktardığını ve mail yoluyla geri döneceklerini ilettiler. Bakalım çözülürse yine cevap yazarım.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

Bu link üzerinden, arkadaşın söylediği gibi vpn le Amerika'dan bağlanıp, chat yöntemiyle ulaştım kendilerine. Konuyu bir üst birimine aktardığını ve mail yoluyla geri döneceklerini ilettiler. Bakalım çözülürse yine cevap yazarım.
Normalde direkt chat yontemiyle ulastiginiz arkadas sorunu hallediyordu. Demek ki sistem değişmiş.

Üst Alt