Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

Ben gibi sık sık rom değiştirip, Youtube Premium kullanan kişilerin bu sorunu yaşaması muhtemeldir.
Uzun zamandır bu durumu aşmaya çalışırken, cantara hocamın yönlendirmesi üzerine, nagodnagod hocamında yardımı ile sorunu çözdüm.

Uzatmadan:

Google, cihaz yetkisi kaldırma konusunu son derece kısıtlamış durumda. Bunun için mecbur desteğe başvurarak, cihaz yetkilerini kaldırmalarını
talep edeceğiz.

Adım 1

VPN ile ABD bölgesine bağlanarak şu adrese gidiyoruz:

Adım 2

Sağ üstten üç çizgili menüyü açıyoruz ve aşağıda yer alan "ayarlar" sekmesini tıklıyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adım 3

Gizlilik ve Konum bölümünden işaretlemiş olduğum "gizlilik yardım merkezi" bağlantısına tıklıyoruz

Adım 4

Açılan sayfanın en altına inerek "Contact Us" butonuna basıyoruz

Adım 5

Bu bölümü sorunumuzu anlatacak şekilde tek tek dolduruyoruz ve chat kısmına bağlanmayı bekliyoruz

Hepsi bu kadar. Gerisi sizin görüştüğünüz kişi ile aranızda. Google Translate'den yardım alarak konuşabilirsiniz. Bağlanan kişi bana
çok yardımcı oldu, hiç zorlanmadan direk sorunumu çözdü.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ellerinize sağlık hocam. Sık sık rom değiştirenler bu rehber sayesinde sıkıntılarından kurtulacak

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ellerinize sağlık hocam. Sık sık rom değiştirenler bu rehber sayesinde sıkıntılarından kurtulacak

Teşekkür ederim hocam. Çok bir kaynak yoktu internette, o açığı az ve öz bir şekilde kapatmak istedim.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Ben gibi sık sık rom değiştirip, Youtube Premium kullanan kişilerin bu sorunu yaşaması muhtemeldir.
Uzun zamandır bu durumu aşmaya çalışırken, cantara hocamın yönlendirmesi üzerine, nagodnagod hocamında yardımı ile sorunu çözdüm.

Uzatmadan:

Google, cihaz yetkisi kaldırma konusunu son derece kısıtlamış durumda. Bunun için mecbur desteğe başvurarak, cihaz yetkilerini kaldırmalarını
talep edeceğiz.

Adım 1

VPN ile ABD bölgesine bağlanarak şu adrese gidiyoruz:

Adım 2

Sağ üstten üç çizgili menüyü açıyoruz ve aşağıda yer alan "ayarlar" sekmesini tıklıyoruz

Adım 3

Gizlilik ve Konum bölümünden işaretlemiş olduğum "gizlilik yardım merkezi" bağlantısına tıklıyoruz

Adım 4

Açılan sayfanın en altına inerek "Contact Us" butonuna basıyoruz

Adım 5

Bu bölümü sorunumuzu anlatacak şekilde tek tek dolduruyoruz ve chat kısmına bağlanmayı bekliyoruz

Hepsi bu kadar. Gerisi sizin görüştüğünüz kişi ile aranızda. Google Translate'den yardım alarak konuşabilirsiniz. Bağlanan kişi bana
çok yardımcı oldu, hiç zorlanmadan direk sorunumu çözdü.
Elinize, emeğinize sağlık Hocam. Detaylı bir rehber olmuş. clap~~

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Cihaza farklı rom lar kurduğumuzda Google da farklı cihaz olarak görünmemeyi başarabilir miyiz acaba örneğin twrp de bir bölüm müdür bu bölümü yedekleyip rom atınca geri yüklesek , bu cihazlar Google a nasıl kayıt oluyor seri numara gibi bir şey olsa farklı cihaz görünmez. Bu konuda fikri yada bilgisi olan varmı.....

Üst Alt