Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Cihaza farklı rom lar kurduğumuzda Google da farklı cihaz olarak görünmemeyi başarabilir miyiz acaba örneğin twrp de bir bölüm müdür bu bölümü yedekleyip rom atınca geri yüklesek , bu cihazlar Google a nasıl kayıt oluyor seri numara gibi bir şey olsa farklı cihaz görünmez. Bu konuda fikri yada bilgisi olan varmı.....

Bunu bilmiyorum fakat rom degisirken mevcut google hesabımdan çıkış yaparak degismeyi planlıyorum. Belki çıkış yapınca yetki de kalkar. Sadece tahmin...

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bunu bilmiyorum fakat rom degisirken mevcut google hesabımdan çıkış yaparak degismeyi planlıyorum. Belki çıkış yapınca yetki de kalkar. Sadece tahmin...
Denediniz mi hiç çıkış yapıp rom kurmayı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı PC ye full yedek yapacak bir program bulsak örneğin eu rom yüklü tam yedek alsak sonra miroom kursak tekrar eu ya dönmek istediğimizde bu yedegi yüklesek güncellesek yani PC de bir miroom bir eu bir global bir pixell experience gibi gibi yedeklerimiz olsa ....

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Denediniz mi hiç çıkış yapıp rom kurmayı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazı PC ye full yedek yapacak bir program bulsak örneğin eu rom yüklü tam yedek alsak sonra miroom kursak tekrar eu ya dönmek istediğimizde bu yedegi yüklesek güncellesek yani PC de bir miroom bir eu bir global bir pixell experience gibi gibi yedeklerimiz olsa ....

Maalesef hocam henüz rom degismedim... Yedek konusunda ben Google yedeği kullaniyorum gerektiginde.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Maalesef hocam henüz rom degismedim... Yedek konusunda ben Google yedeği kullaniyorum gerektiginde.
Bende Google yedegi kullanıyorum ancak Google yedeğinden döndüğümde de yeni cihaz olarak ekleniyor cihazı tam yedek alıp yedekten dönsek belki farklı cihaz olarak kayıt olmaz

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bende Google yedegi kullanıyorum ancak Google yedeğinden döndüğümde de yeni cihaz olarak ekleniyor cihazı tam yedek alıp yedekten dönsek belki farklı cihaz olarak kayıt olmaz

İlk kim deneyimlerse buradan haber versin hocam. :)

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Komple yedekleme için PC programı varmı bildiğiniz twrp backup gibi

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Komple yedekleme için PC programı varmı bildiğiniz twrp backup gibi

Eskiden Titanium Backup ile full uygulama ve veri yedeği alıyordum, pc ye atıp tekrar telefona aktarabiliyordum. Whatsapp dahil, tüm uygulamalar olduğu gibi açılıyordu. Fakat son android sürümlerinde hiçte stabil değil, hep bir sorun çıkarıyor. Başka bir program da bilmiyorum ne yazık ki hocam.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Swift Back-Up ile tüm uygulamaları yedekleyin yeni bir rom kurdum sadece Google giriş yaptım yedekleri yüklemedim swift Back-Up tam hepsini geri yükledim YouTube ve YouTube müzik kaldığı yerden sorunsuz devam etti sonra yine Amerika üzerinden Google Play Music ayarlarından cihazlara baktım maalesef cihaz sayısı arttı bilginiz olsun swift Back-Up çözüm olmadı. Herhalde cihaza Google hesabıyla hiç giriş yapmadan hesabı yedekten getirmenin yolunu bulmalıyız....

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Swift Back-Up ile tüm uygulamaları yedekleyin yeni bir rom kurdum sadece Google giriş yaptım yedekleri yüklemedim swift Back-Up tam hepsini geri yükledim YouTube ve YouTube müzik kaldığı yerden sorunsuz devam etti sonra yine Amerika üzerinden Google Play Music ayarlarından cihazlara baktım maalesef cihaz sayısı arttı bilginiz olsun swift Back-Up çözüm olmadı. Herhalde cihaza Google hesabıyla hiç giriş yapmadan hesabı yedekten getirmenin yolunu bulmalıyız....

Bu konu da Google ile başa çıkmak zor. En kötü ihtimalle hakkımız dolunca konuda ki yöntem ile sıfırlatıcaz cihazları hocam.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Bu konu da Google ile başa çıkmak zor. En kötü ihtimalle hakkımız dolunca konuda ki yöntem ile sıfırlatıcaz cihazları hocam.
şöyle bir yöntem geliştirdim data bölümünü twrp den sd karta yedekliyorum sonra format data ve wipe ları yapıyorum yeni romu kuruyorum yeni kurulan rom un başlamasına müsade ediyorum hiç bir hesap girmeden sonra twrp ye dönüp data yı restore ediyorum you tube müzik aygıtlardan kontrol ediyorum sayı artmıyor ancak data yı restore etmek çoğu zaman twrp döngüsüne neden oluyor o duruma çözüm bulamıyorum

Üst Alt