Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
şöyle bir yöntem geliştirdim data bölümünü twrp den sd karta yedekliyorum sonra format data ve wipe ları yapıyorum yeni romu kuruyorum yeni kurulan rom un başlamasına müsade ediyorum hiç bir hesap girmeden sonra twrp ye dönüp data yı restore ediyorum you tube müzik aygıtlardan kontrol ediyorum sayı artmıyor ancak data yı restore etmek çoğu zaman twrp döngüsüne neden oluyor o duruma çözüm bulamıyorum

Yeni romlara eski datayi restore etmek pek sağlıklı sonuçlar vermeyebilir hocam. En iyisi mi biz hakkimiz doldukça sifirlama yontemine gidelim Google'dan. :)

drexgenfoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
iphone 6
Konular
1
Hocam denedim fakat vpn açık olmasına rağmen bölgenizde kullanılamıyor hatası alıyorum ne yapmalıyım

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Hocam denedim fakat vpn açık olmasına rağmen bölgenizde kullanılamıyor hatası alıyorum ne yapmalıyım
VPN in bağlantı noktası olarak Amerika tercih edin en son denememde Amerika'daki bir noktayı kabul etmedi başka bir noktayı kabul etti

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Az önce rehber sayesinde sorunu hallettim öncelikle paylaşım için teşekkürler. O kadar vpn ile denedim olmadı en son vpn kapatıp normal girdim ve oldu :)

raashed21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0

Ben gibi sık sık rom değiştirip, Youtube Premium kullanan kişilerin bu sorunu yaşaması muhtemeldir.
Uzun zamandır bu durumu aşmaya çalışırken, cantara hocamın yönlendirmesi üzerine, nagodnagod hocamında yardımı ile sorunu çözdüm.

Uzatmadan:

Google, cihaz yetkisi kaldırma konusunu son derece kısıtlamış durumda. Bunun için mecbur desteğe başvurarak, cihaz yetkilerini kaldırmalarını
talep edeceğiz.

Adım 1

VPN ile ABD bölgesine bağlanarak şu adrese gidiyoruz:

Adım 2

Sağ üstten üç çizgili menüyü açıyoruz ve aşağıda yer alan "ayarlar" sekmesini tıklıyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adım 3

Gizlilik ve Konum bölümünden işaretlemiş olduğum "gizlilik yardım merkezi" bağlantısına tıklıyoruz

Adım 4

Açılan sayfanın en altına inerek "Contact Us" butonuna basıyoruz

Adım 5

Bu bölümü sorunumuzu anlatacak şekilde tek tek dolduruyoruz ve chat kısmına bağlanmayı bekliyoruz

Hepsi bu kadar. Gerisi sizin görüştüğünüz kişi ile aranızda. Google Translate'den yardım alarak konuşabilirsiniz. Bağlanan kişi bana
çok yardımcı oldu, hiç zorlanmadan direk sorunumu çözdü.
hocam çok yardımcı oldun sağol, sadece kendileri çözebiliyorlar, işin sadece o kısmı kötü yoksa sıkıntı yok

egemen58

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
egemen
Cihazım
casper
Konular
0
Az önce rehber sayesinde sorunu hallettim öncelikle paylaşım için teşekkürler. O kadar vpn ile denedim olmadı en son vpn kapatıp normal girdim ve oldu :)
nasıl hallettiniz yardımcı olursanız sevinirm bende aynı sorunu yaşıyorum.

mrtvrc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
elinize emeğinize sağlık....hızlıca halledildi...
yardımcı olan elemanla hatta baya xiaomi modelleri üzerine geyik çevirdik işleöi beklerken
youtube music e döndüğüm için çok mutluyum
spotify ile arasında dağlar kadar ses kalitesi farkı var
kaliteli kualklıkla baya belli oluyor

Üst Alt