Diğer Yorum Sizin

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sağ olun, ben arkadaşa sa söyledim gönderse de bakmam onun cihazına. Güvenebileceği birine yaptırması herkes için daha iyi.
Ne demek hocam,bi senedir burdayım az çok kim kimdir tanıyorum.yüzyüze tanışma fırsatım olmasa da kendisine kefil olacağım birkaç kişiden birisin o yüzden de her geçen gün değeri artan mi6 cihazımı masanın üstüne koydum.arkadaş çöp olmuş cihazında mağduriyet yaşamaz kesinlikle ama olur da yaşarsa kendisine kargo ile göndereceğim,erkek sözü veriyorum...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haxn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Haxn
Konular
34
Merhabalar Zenex bu işin uzmanıdır. Teknik servislerin ölmüş dedigi cihazlara hayat öpücügü verir Kimsenin yapamadigi arızaları çözer. Zenex hocanında para pulda gözü yok eğer kullanıcınin kendi duzeltebilecegi birsey ise fikir verir şoyle boyle yapmayi dene der. Ki zaten formu kullanan ve takip eden insanlar zenex hocanin nasil biri oldugunu bilir.

alidemirayy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
Dün mi 8'e global rom yüklemeye çalışırken işi batırıp ne yapacağımı bilemez hale gelmiştim. Zenex üstadın online olduğunu görüp ona yazdım ve işi gücü bırakıp ilgilendi yardım etti. Benden ne bir ticari beklentisi vardı ne de tanıyordu. Sadece iyi niyetle yaklaşıp vaktini ayırabilen bir insan kendisi.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Birkaç konusunu ve ya yadım talebinde bulunan insanın mesajlarını okusaydık bu tip bir güvensizlik içine düşmezdik. Gerçekten işini dürüstçe yapan insan sayısı az. Bu az kişilerden birine denk geldiğimizde onu kaybetmememiz gerekiyor. Biraz dikkat ile çok güzel dostluklar bile kurulabilir.
Bu olay özelinde en başından beri Zenex hocamızın yapmış olduğu yardımlar göz önündedir. konu incelendiğinde dahi verdiği tavsiyelerdeki bilgi birikimi ve işine gösterdiği ihtimam ve ciddiyet göze çarpacaktır. Profil sayfası incelendiğinde yazdığı mesaj ve aldığı beğenileri bile yeterli bir referans olacaktır.

Belki arkadaşta art niyetli değildir. ama insana güven duygusunu yitirmek kötü bir şey. Evet aldatıldığımız zamanlar oldu ama bunu herkes için savunmaya dönüştürürsek kendi kardeşimiz bile sırtını döner bize.

Sağlık olsun bazen insan aşırı güvensizlik içine düşebilir. ama her zaman yaptıklarımızdan ders almamız gerekir. Zenex hocamın bu forumdaki her sözüne onu tanıyan herkes kefil olacaktır.
Yanlış anlaşılmasın kendisini yüz yüze tanımam ama insana inanmak gerekir ve ben bu kadar çalışkan birine inanmak istiyorum şüphelenmek değil.

Başarılar dilerim.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Sevgili Zenex üstadım eğer arkadaş zaten sizin geçmiş mesajlarınıza bakmış olsa yüzlerce referans ve binlerce teşekkür mesajı aldığınızı görecek ama maalesef hep bardağın ters tarafından bakıyoruz. Bilmeni isterim ki bizler senin her zaman yanındayız ve yapacağın her türlü işleme kendi adıma kefilim.
Yıllardır bir çok forumda bulundum hiç kimse şunu unutmasın Zenex ler kolay yetişmiyor ve bu insanları küstürmemek lazım

MI 5s Eu Rom 8.8.9

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Ölmüş bir cihazı canlandirabilirim diyen birisi var karşınızda ve bu kişi bu forumu bırak Xiaomi markasını herkesten iyi bilen bir üstad. Elinizdeki cihaz maddi değeri azımsanmayacak bir cihaz ve böyle bir şansı herkes bulamaz.. Şimdiye kadar bırakın ücretli yardımı kimbilir kaç kişiye sırf elindeki cihazları sağ salim kullansınlar diye vaktini ayırıp hiçbir ücret talep etmeden yardım etti.. tabiri caizse her Allah'ın günü sırf mi flash konusu için kaç kez 64 bit kullanın diye uyarıyor.. bıkmadan usanmadan yardım etmek için sürekli aktif durumda.. böyle bir tecrübeyi takdir etmek yerine sorgulamak bana aşırı rahatsızlık verdi.. Biz Türklerin genel sorunu üslup.. kimsin necisin tarzında sorgulama olması gerçekten ayıp.. " Hocam ben size cihazimi göndermek istiyorum fakat isminiz nedir, nerede yaşıyorsunuz çalışıyor musunuz ya da okuyor musunuz ? Benim de bu sorularımı mazur görün , forumda referanslarınızi gördüm sadece sizinle de birebir tanışmak istediğim için bu soruları soruyorum lütfen yanlış anlamayiniz " demek bu kadar zor olmamali.. Birçok kişinin çöp olan telefonunu piyasadaki fiyatlara göre gerçekten makul fiyatlara yapan Zenex hocamiza bir özür yerine bir de yaptigi hatanın farkında olmadan "ego" yaftasi yapıştıran bu arkadaşımızın iyi niyetine inanmıyorum.. Kimsenin çaresiz olmasını istemem ama yapılan iyi niyetli davranışları görmezden gelenleri görünce bazen fazla mi alttan alıyoruz demekten kendimi alamıyorum..
Sen bize lazımsın hocam.. Değerini bilenlerle yola devam.. boş muhabbetlere canını sıkma sen..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Zenex Hocam bu güzel Xiaomi Türkiye Forum ailesinde ki sorunlara hemen çözüm noktasında oluşturduğunuz kişiliğiniz ile beraber dosthane oluşunuz başkalarının içindeki kıskançlık veya kendini bilmişlik karakterine dokunmuş anlaşılan.
Siz işini dostluğunu yaklaşımını çok iyi bilen birisiniz.
Kısaca sizi bilen Dost. Bilmeyen de Düşman olur sözüne özüne bakmayıpta.

Değerlisin her zaman bizde Hocam :) Değerin bizde olur geri kalanı sadece seyreder içinde olan nefretle :)

baywuntov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
7
Zenex hocam uzun zamandir foruma girmemistim ama son donemlerde mi 8 aldiktan sonra hep forumda duruyorum ve karsima hep siz cikiyosunuz burada vermis oldugunuz destek ve yardimlarin herkes farkinda bi kac kisi bos bos konusur gecer siz dusunmeyin insanlarin sizden alacagi daha cok bilgi var

Üst Alt