Diğer Yorum Sizin

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bu foruma üye olup da hala ''neci'' olduğumu bilmeyen, ''parada pulda gözüm yok'' diyen ve aynı zamanda ''Birde gönderdim diyelim ben nasıl güvenicem güveneceğim bi şey de yok'' diyerek cihazı çalarsan ben ne yapacağım demek isteyen ve kendisiyle çelişen bazı arkadaşlar var.

Sizlerden ricam benim ''neci'' olduğumu sizlerin anlatmanız. Üye olduğum günden beri hizmet ettiğim bu forumda birilerinin çıkıp bana böyle şeyler demesini hakaret kabul ediyorum. Şükür ki kimsenin cihazına bakacak kadar düşmedik ve eminim ki kimse bozuk bir cihazı da bakmaz.

Yorumlarınızı bekliyorum, herkese iyi haftasonları ve şimdiden hepinize teşekkürler...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Bende ticaret ile uğraşıyorum maalesef böyle durumlar yaşanıyor çokta aldırış etmemek lazım. Kişi işini dosdoğru yaptıktan sonra başkalarının ne dediğinin pek önemi kalmıyor.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli hocam bizler ve forum üyelerinin bir çoğu sizin kim olduğunuzu gayet iyi biliyoruz, bir kaç kişi varsın size güvenmesin, çok da fazla kafayı bunlara takmayın, sallayın gitsin...iyi ki varsınız ve kıymetiniz herkesce biliniyor hocam, varsın bir kaç kişi de bilmesin...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Güzel hocam benim, sizi de o kişiyi de gayet iyi anlıyorum. Ama onu da hak görmek lazım, yıl olmuş 2018 ve insan kendi öz kardeşinden bile ne darbeler yiyor.
Kendisine durumu güzelce izah da edebilirdiniz. Gerçi günlük olarak size kaç kişi yazıyordur ve aynı cümleleri kuruyordur. Sizde sıkılmışsınızdır anlıyorum ama... Ne bileyim işte ya, her şey gönlünüzce olsun.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ben arkadaşın sorularına cevap verdim ve arkadaşa kendi içimden geçen beni üzen bu noktaları belirttim. Arkadaş ise ben bir özür beklerken söylediği şey "ego" lu olduğum oldu. Yorum yine sizin.
Güzel hocam benim, sizi de o kişiyi de gayet iyi anlıyorum. Ama onu da hak görmek lazım, yıl olmuş 2018 ve insan kendi öz kardeşinden bile ne darbeler yiyor.
Kendisine durumu güzelce izah da edebilirdiniz. Gerçi günlük olarak size kaç kişi yazıyordur ve aynı cümleleri kuruyordur. Sizde sıkılmışsınızdır anlıyorum ama... Ne bileyim işte ya, her şey gönlünüzce olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hep diyorum ya, insan kullandığı cihazdan daha akıllı olmalı diye, bazıları bunu hakaret gibi algılıyor ama değil. Aklımızı kullanmayı bırakmışız. Artık düşünmeyi, sorgulamayı unutmuş, karşımızdaki kişinin ne hissedeceğini düşünmeden yazıyoruz. Herşeyi geçtim, yazdığınız kişi bu forumun bir yetkilisi. Bu forum da Xiaomi'nin Resmi Fan Sitesi. Bu yetkili kişi öyle bir yetkili kişi ki, Xiaomi'nin telefonlarını ondan daha iyi bilen 1 kişi bile olamaz. Eğer bir cihaz ayağa kalkabilecek ise, elinden kurtulması mümkün değil. Ve siz bu kişiye size nasıl güveneceğim diyorsunuz. Kimsiniz necisiniz diye hakaret kabul edilebilecek kelimeler yazıyorsunuz. Forum elinizin altında. Niçin bu kişi hakkında biraz araştırma yapmıyor, mevcut referans konusundaki cihazlarını yaptığı kişilerin yorumlarını okumuyorsunuz? Sonra da bir özür yerine bir hakaret daha ediyorsunuz.
Sonumuzu hiç iyi görmüyorum. Cihazlar ne kadar akıllı olursa bizler de o derece akılsız olmaya doğru gidiyoruz.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ben arkadaşın sorularına cevap verdim ve arkadaşa kendi içimden geçen beni üzen bu noktaları belirttim. Arkadaş ise ben bir özür beklerken söylediği şey "ego" lu olduğum oldu. Yorum yine sizin.

O zaman ben iyice bakış açımı değiştirip şu şekilde olaya bakmak istiyorum ve bu olayların kasıtlı olduğuna dair. Çünkü eskiden de bazı kişilere o şekilde yaklaşımlar oldu ve forumdan soğuttular.
Umarım size de aynısını yapmazlar ve yapamazlar hocam.
Yani canınızı sıkıyorlarsa cevap vermeyin, kimseye yardım etmek zorunda değilsiniz (ücretli ya da ücretsiz olsa dahi). Bir insanın bir insana yaptığına bakar mısınız ya...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Zenex hocam bu forumun teknik konularda ve tamirat konularında babasıdır.açılmayan cihazları açar çöp olmak üzere olan cihazları kurtarır 40 servisçinin yapamadığı zor karışık ve içinden çıkılamayacak durumları o çözer.kimsenin parasında pulunda yada bişeyinde gözü yoktur ve olmaz da.zaman zaman uzaktan bağlanarak zaman zaman da cihazı kendisine kargo ile göndererek sorununuza çözüm bulursunuz. "ben nasıl güveneceğim" diyen arkadaş,eğer zenex hocam seni mağdur ederse ben elimdeki mi6 6/128 cihazımı sana vereceğim...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex hocam bu forumun teknik konularda ve tamirat konularında babasıdır.açılmayan cihazları açar çöp olmak üzere olan cihazları kurtarır 40 servisçinin yapamadığı zor karışık ve içinden çıkılamayacak durumları o çözer.kimsenin parasında pulunda yada bişeyinde gözü yoktur ve olmaz da.zaman zaman uzaktan bağlanarak zaman zaman da cihazı kendisine kargo ile göndererek sorununuza çözüm bulursunuz. "ben nasıl güveneceğim" diyen arkadaş,eğer zenex hocam seni mağdur ederse ben elimdeki mi6 6/128 cihazımı sana vereceğim...
Sağ olun hocam, ağzınıza yüreğinize sağlık.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Sağ olun hocam, ağzınıza yüreğinize sağlık.

Ne demek hocam,bi senedir burdayım az çok kim kimdir tanıyorum.yüzyüze tanışma fırsatım olmasa da kendisine kefil olacağım birkaç kişiden birisin o yüzden de her geçen gün değeri artan mi6 cihazımı masanın üstüne koydum.arkadaş çöp olmuş cihazında mağduriyet yaşamaz kesinlikle ama olur da yaşarsa kendisine kargo ile göndereceğim,erkek sözü veriyorum...

Üst Alt