Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Uygulama artık işe yaramıyor mu? Kaç kez denediysem redmi note 11 pro nun bootloader kilidini açamadım.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Merhaba ben burdan yüklemeyi başardım.

texsas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önder
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
0
alper38k hocam merhaba. Poco f2 prodan red magic 8 + geçmiş bulundum. Ama çin romu kullanıyorum. Bu romu kullanmam da her hangi bir güvenlik sorunu olurmu? Ve bu cihaza Avrupa romu yükleyebilir miyiz ?

paratoner47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismet
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Merhaba. Note 12 pro plus cihazımda mi hesabı yok. Rom atarken yanlışlıkla bootloader kilidi kapandı ve cihaz fastboot modunda kaldı. Bootloader kilidi kapalı. Hem Miflash unlock hem de sizin programınızla bir türlü açamadım. Yardım edebilir misiniz?

sof2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iyi
Cihazım
general mobi
Konular
0
Merhaba. Note 12 pro plus cihazımda mi hesabı yok. Rom atarken yanlışlıkla bootloader kilidi kapandı ve cihaz fastboot modunda kaldı. Bootloader kilidi kapalı. Hem Miflash unlock hem de sizin programınızla bir türlü açamadım. Yardım edebilir misiniz?
Mtk işlemci bildiğim kadarıyla direk açılıyor program ile bilen arkadaşlar daha iyi yardımcı olur

hrnsvrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun
Cihazım
mi 11 lite
Konular
0
Mi 11 lite cihazım imei atılmış olarak kullanıyordum son gelen miui 13 sürümünü yükledim ve telefon çöktü açılmıyor sadece mui recovery ekranı geliyor ,cihaz bootloader kilitli.Nasıl bir çözüm olabilir acaba??

Talhakacmaz52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
4
Bu programda Joyeuse Redmi Note 9 Pro için ROM Yok gördüğüm kadarıyla, varsa nerede?

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Bu programda Joyeuse Redmi Note 9 Pro için ROM Yok gördüğüm kadarıyla, varsa nerede?
Eger programın sag üst menusunde ki Mi Cloude ile giriş yapabilirsiniz sistem telefonunuzu tanıyor ve kullanabileceğiniz Romlari listeliyor.

hepsi1lesme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hepsi1lesme
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
4
En iyi yol bootlader açıp mi flash ile rom yüklemeniz olur benim de yeni öğrendiğim kadarı ile artık bootlader kapalı ise sadece içinde gelen sürüm ile kullanabiliyorsunuz yoksa örnek globale ise globale yükleyebilirsiniz
Merhaba bu program ile kilidi açmadan
Global Eea rom kurulu f5 e. Endenozya rom yükleyebilirmiyim ?

buraksilin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi mi 9t
Konular
0
merhaba.. telefonum red mi 9t. imei kayıtlıydı ve yanlışlıkla imei kaydı silindi. kayıt için uğraşırken bootloader kilidini de kapattım yanlışlıkla. buradaki programdan unlock etmeye çalıştım ama mi hesabıma giriş yaptıktan sonra continue ekranı gelmiyo. hata veriyo. procedure error occured yazıyo. hata yazısını foto olarak ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 2c433d24-a24c-4b53-a22b-cf000b91465f.jpeg
    2c433d24-a24c-4b53-a22b-cf000b91465f.jpeg
    13,1 MB · Görüntüleme: 12
Üst Alt