Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

RRechz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi N9 Pro
Konular
0
İyi günler rehberde anlatılanları yaptım lakin bütün işlemler harfi harfine düzgün gitti ama rom yüklerken 300 küsür saniyede KB hızla yükledi sonra 1400 küsürlük bir boyutu 20 küsür saniyede MB ile yaptı sonra telefon yeniden başlayıp sanki güncelleme oluyormuş gibi bar dolmaya başladı ama Mİ Toolda bir anda işlem %100'ü aşmaya başladı telefonda %4,99'da kaldı bir süre Mİ Tool da bar %189 civarlarına geldiğinde telefonda normal olarak başladı ama rom kurulu değildi eski rom tekrandan açıldı sorun nedir ya da ben biryer de hata mı yaptım aceba yanıtlarsanız güzel olur.

Cihaz: Redmi Note 9 Pro
Kuracağım Rom: Global
Mevcut Rom: Türkiye

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
İyi günler rehberde anlatılanları yaptım lakin bütün işlemler harfi harfine düzgün gitti ama rom yüklerken 300 küsür saniyede KB hızla yükledi sonra 1400 küsürlük bir boyutu 20 küsür saniyede MB ile yaptı sonra telefon yeniden başlayıp sanki güncelleme oluyormuş gibi bar dolmaya başladı ama Mİ Toolda bir anda işlem %100'ü aşmaya başladı telefonda %4,99'da kaldı bir süre Mİ Tool da bar %189 civarlarına geldiğinde telefonda normal olarak başladı ama rom kurulu değildi eski rom tekrandan açıldı sorun nedir ya da ben biryer de hata mı yaptım aceba yanıtlarsanız güzel olur.

Cihaz: Redmi Note 9 Pro
Kuracağım Rom: Global
Mevcut Rom: Türkiye
İşlemleri tekrarlayın rom yüklemesi bitmeden telefon baştan başlamış

Babuşşş7272727

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sjjsjsjs
Cihazım
Poco
Konular
0
Poco X3 Pro için bootloader unlock çalışıyor mu deneyen var mı?

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Bu program ile artık kilit açma çalışmıyor. Nedenini anlamadığım şekilde 15 gün süre verdi 8. günde deneyeyim dedim ama sonuç bu. Paşa paşa 15 gün bekleyeceğiz. Tabi o sürenin sonunda da açlırsa

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 55

Tharun4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Redmi note 10
Konular
0
Flasing xbl de kaldı ne yapmam lazım. işlemi iptal edersem telefon sorunsuz açılır mı?

heronwenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Note 10s
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
cihazımı seçtim fakat böyle bir hata ile karşılaşıyorum

ygb.business

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
0
Hocam elinize emeğinize sağlık harika anlatım olmuş. benim cihaz yurt dışı cezayirden almıştım. 3 ay olmadı iki imeide kapandı. ocak ayında tekrar açılacağını düşünerek bekledim ama nafile açılmadı. cihazda sim takılı olsa dahi imei kapalı. anlatımınızdan harfiyen uyguladım. unlock bölümünde kaldım. ekteki resimdeki hatayı veriyor sürekli ve ne olduğunu anlayamıyorum bir türlü. sim kart olmadığı için mi bu hatayı veriyor acaba ? yardımcı olabilir misiniz ?
XİAOMİ Mİ NOTE 10 PRO

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-01-05 075016.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-05 075016.png
    71,4 KB · Görüntüleme: 28

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Hocam elinize emeğinize sağlık harika anlatım olmuş. benim cihaz yurt dışı cezayirden almıştım. 3 ay olmadı iki imeide kapandı. ocak ayında tekrar açılacağını düşünerek bekledim ama nafile açılmadı. cihazda sim takılı olsa dahi imei kapalı. anlatımınızdan harfiyen uyguladım. unlock bölümünde kaldım. ekteki resimdeki hatayı veriyor sürekli ve ne olduğunu anlayamıyorum bir türlü. sim kart olmadığı için mi bu hatayı veriyor acaba ? yardımcı olabilir misiniz ?
XİAOMİ Mİ NOTE 10 PRO

Mobil veri yoksa kilit açma işlemi olmaz, direnç değişimi yaptırabilirsiniz

hedehede81

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
na
Konular
1
merhaba, Xiaomi 12S ultra telefonum var, EU rom yüklü, hiç güncelleme gelmiyor. Google Play bile güncellenmemiş. Bunu nasıl güncelleyebilirim?

Üst Alt