Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7
Bl Kapalı Global rom atabilirsin. Forumda bak Bl kapalı rom atma diye çıkar bişeyler.
XiaoMiTool V2 programı ile halledersin.

Bakayım hocam sağolasın. Bu dediğiniz yöntem ile imei silinmez değil mi tek derdim o çünkü. Bir de onunla uğraşamam imei silinmesin de.

ByKayseriLi38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayserili
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
7

Bu yöntem işe yarar mı?

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
hocam bu programın içinde tüm tlf ların sürümleri roomları var poco x3 nfc yok ya :( ben mi bulamadım göremedim acaba .s

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
iyi çalısmaalr kolay gelsin öncelikle son raddede senın bu programını denedım ama sonuc alamadım rom degıstırcektım sanırım rom arızalıydı twr ıle kurulum yaparken yukleme bıttı ama baslamadı sonra yedıden baslatırken sanırım sıstem sılındıgınden suan fastboot modunda kaldı ne yaptıysam cıkmıyor o moddan twrp yuklenmıyor pc ye baglanmıyor ses gelıyor takınca sadece mı flash görüyor ama rom atamıyorum 1 saat beklettım mı flasta gene olamdı brik oldu sanırım senın bu programını denedım hersey ıı gıdıyor şurda takılıyor

bu resımde goruyor cihazı ama select dıyorum recovery" moduna geçecek ve sizden telefonun ses kısma tuşu ile "connect with MIAssistant" seçmenizi isteyecek seçip devam edin dednız ya recovery moduna gecmıyor :( solda tarafı sectıgımde ılerlıyor ama benım hep fastboot da oldugu brıck oldugu ıcın sag tarafı secıyorum oda bu hatayı verıyor ((özellik henüz mevcut değil)) acaba güncel halınde mevcutmudur :(

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    47,7 KB · Görüntüleme: 41
  • 3.png
    3.png
    19,2 KB · Görüntüleme: 31

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
iyi çalısmaalr kolay gelsin öncelikle son raddede senın bu programını denedım ama sonuc alamadım rom degıstırcektım sanırım rom arızalıydı twr ıle kurulum yaparken yukleme bıttı ama baslamadı sonra yedıden baslatırken sanırım sıstem sılındıgınden suan fastboot modunda kaldı ne yaptıysam cıkmıyor o moddan twrp yuklenmıyor pc ye baglanmıyor ses gelıyor takınca sadece mı flash görüyor ama rom atamıyorum 1 saat beklettım mı flasta gene olamdı brik oldu sanırım senın bu programını denedım hersey ıı gıdıyor şurda takılıyor

bu resımde goruyor cihazı ama select dıyorum recovery" moduna geçecek ve sizden telefonun ses kısma tuşu ile "connect with MIAssistant" seçmenizi isteyecek seçip devam edin dednız ya recovery moduna gecmıyor :( solda tarafı sectıgımde ılerlıyor ama benım hep fastboot da oldugu brıck oldugu ıcın sag tarafı secıyorum oda bu hatayı verıyor ((özellik henüz mevcut değil)) acaba güncel halınde mevcutmudur :(
yenı versıyonunda denedım brick seçiliyor ama burdan hangisini seçiçem bilemedım

Ekli dosyalar

• 4.png
    4.png
    48,5 KB · Görüntüleme: 57

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cihazın kod adı neyse onu seçmeniz lazım sizinki tucana olarak geçiyor.

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Cihazın kod adı neyse onu seçmeniz lazım sizinki tucana olarak geçiyor.
abi farketmiyor hata verıyor telefon brick oldu edl mod felan dıoalr yanı yardımcı olacak bırı varmı forumda ücret karsılıgıda olur yarın iş var tel yok bugün halletmem lazım

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Üzüldüm. Aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz.

enginn1991

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
böyle bir hata geliyor