Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ilkerilyas_

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker İlyas
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Merhabalar hocam uzaktan bağlantı ile ROM yükleme işlemi yapıyor musunuz?

ilkerilyas_

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker İlyas
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
39
tabiki model nedir?

Redmi Note 9. Aslında ben kendi imkanlarımla ROM atmaya çalışıyorum ama aşağıdaki görselde bulunan hatayı alıyorum. Sebebi nedir sizce?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi Note 9. Aslında ben kendi imkanlarımla ROM atmaya çalışıyorum ama aşağıdaki görselde bulunan hatayı alıyorum. Sebebi nedir sizce?

özel mesaj ile bilgi verildi.

dahey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
a1
Cihazım
A1
Konular
0
Merhaba, Türkiyeden aldığım orjinal note 10 pro telefonuma Endonozya romu attırmak istiyorum, görüşme kaydedici için aldım ama maalesef bu romda yokmuş. Ne kadar zaman içinde çözülür? (Ankaradayım)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, Türkiyeden aldığım orjinal note 10 pro telefonuma Endonozya romu attırmak istiyorum, görüşme kaydedici için aldım ama maalesef bu romda yokmuş. Ne kadar zaman içinde çözülür? (Ankaradayım)
bunun için ya bootloader kilidinizi açmanız gerekir. Forumda anlatımları mevcut. Ne kadar sürede çözülür derken neyi kastettiniz bimiyorum ama eğer bulunduğunuz roma ne zaman gelecek diyorsanız hiç bir zaman gelmeyecek.

hatan_1883

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamit
Konular
1

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Slm Hocam mi 10 lite 5g brick oldu siyah ekran sadece edl olarak gözüküyor yetkili hesap ile rom yüklenecek yardımcı olabilirmisiniz

sametoguz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Smt
Cihazım
Mi5
Konular
8
Merhaba 11t pro ya IMEI işlemi gerçekleştiriliyor mu ?

Üst Alt