Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Ali Baran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Size nasıl ulaşabilirim acaba?

mutludely

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
poco f2 pro cihazım yurtdışı ve imei repair yapıldı. twrp güncelleme yaparken fastboot döngüsüne girdi. daha sonra biraz daha uğraşayım derken tamamen fastbootta kaldı ve recovery moda da geçmiyor malesef. orjinal rom yüklemeye çalıştığımdada hata alıyorum.bootloader kilidi açmıştım ama flashlarken kapatmış olabilirim.hemen açılırmı yoksa 168saat bekleyecekmiyiz tekrar. çözümü için uzaktan bağlantıyla yardımcı olabilecek varmı?

Furkannkuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9 t
Meslek
Askeri personel
Konular
4
Mi9t yurtiçi uygulama açmada geç cevap veriyor miui12.4 android 11 den miui 12.0 android 10a düşürdüm gene aynı gördüğünüz gibi videoda mevcut cihazı sıfırladım gene ayni sorun kimisi yukledigin 3.parti uygulamalarından kaynaklı olduğunu söylüyor abimde de mi9t var oda kullanıyor onda sorun yok uygulamaları geç açıyor sonra bı takılma olmuyor cihazdami sorun var varsa bu sorun ne bozulunca ortaya çıkıyor yardımcı olursanız sizin müşteriniz olmak isterim

Ekli dosyalar

• XRecorder_Edited_03022022_053600.mp4
    2 MB · Görüntüleme: 1

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
poco f2 pro cihazım yurtdışı ve imei repair yapıldı. twrp güncelleme yaparken fastboot döngüsüne girdi. daha sonra biraz daha uğraşayım derken tamamen fastbootta kaldı ve recovery moda da geçmiyor malesef. orjinal rom yüklemeye çalıştığımdada hata alıyorum.bootloader kilidi açmıştım ama flashlarken kapatmış olabilirim.hemen açılırmı yoksa 168saat bekleyecekmiyiz tekrar. çözümü için uzaktan bağlantıyla yardımcı olabilecek varmı?
Kilidin açıldığı hesap cihazda açık durumdaysa beklemeden hemen açarsınız.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi9t yurtiçi uygulama açmada geç cevap veriyor miui12.4 android 11 den miui 12.0 android 10a düşürdüm gene aynı gördüğünüz gibi videoda mevcut cihazı sıfırladım gene ayni sorun kimisi yukledigin 3.parti uygulamalarından kaynaklı olduğunu söylüyor abimde de mi9t var oda kullanıyor onda sorun yok uygulamaları geç açıyor sonra bı takılma olmuyor cihazdami sorun var varsa bu sorun ne bozulunca ortaya çıkıyor yardımcı olursanız sizin müşteriniz olmak isterim
cihazı sıfırlayın. hiç uygulama kurmadan facebook whatsapp instagram deneyin. bu sayade ortaya çıkar 3. partimi değilmi

mutludely

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
H.kadioglu yarın sana uzak bağlantı versem halledebilirmisin?benim kafam basmadı. ücretli yaparım dersen ona da varım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8

mutludely

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
H.kadioglu evet ben yaptım cihazda açıktı en son

qwer66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Selam hocam mi10t pro modeli var IMEI attırdım bir ay sonra falan güncelleme aldı telefon ve açıldığında ses yoktu video açmıyor kameranın video bölümünü açınca kapanıyor. Üst sürüm vs mıuı yükledik ama oluyor kapanıp açılınca yine gidiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Selamünaleyküm H.kadioglu hocam. Benim çok garip bir problemim var. Bana yardımcı olur iseniz minnettar kalırım. Şöyle ki, redmi s2 telefon var elimde. Ekranı kırık fakat tüm fonksiyonları yerinde idi. Bende ufaklık üzülmesin diye gittim, ekran aldım taktım dikkatlice aşinayım bu konulara belirli bir düzeye kadar. Her neyse, ekranı taktıktan sonra ekran geliyor fakat dokunmatik tepki vermiyor. Ekranı telefoncu bir arkadaşta sağolsun test ettik çalışıyor. Sonra kırık ekranı taktım tekrardan orjinal olanı onunda ekran geliyor fakat dokunmatik yok. Olumsuz hiç bir müdahalede bulunmadım. Bilen bir kaç arkadaşa sordum dokunmatik entegresi bozulmuştur dediler. Bu işin olayı nedir hocam ne olmuş olabilir sapasağlam cihaza?

Soketlerin hepsini temizledim, entegrelerin hepsini temizledim bir tane bile toz yok üzerlerinde. Clipslerin tamamını kontrol ettim anormal bir durum asla yok. Sök çıkar yaptım yine aynı.. Lütfen cevap verin Musait bir zamanda hocam. Kafayı yiyeceğim. Teşekkürler.

Üst Alt