Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

yasinm5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi note9
Konular
0
redmi note 9 güncelleme sonrası imei uçtu fiyat alabilir miyim

sallaco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Bilişimci
Konular
8
Merhaba , Redmi note 9 pro var bende. Cihaz muhtemelen brick oldu. fastboot moduna giriyor fakat cihaz ne açılıyor ne rom yüklenebiliyor. cihaz kilidi açıktı fakat rom atarken kilit tuşunu seçili unutmuşum kilit açık işareti yok açılma ekranında ve açılıp kapanıyor. ne yapmam gerekli? yardımcı olursanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba , Redmi note 9 pro var bende. Cihaz muhtemelen brick oldu. fastboot moduna giriyor fakat cihaz ne açılıyor ne rom yüklenebiliyor. cihaz kilidi açıktı fakat rom atarken kilit tuşunu seçili unutmuşum kilit açık işareti yok açılma ekranında ve açılıp kapanıyor. ne yapmam gerekli? yardımcı olursanız sevinirim
Özel mesaj ile bilgi vereyim

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
S. Aleyküm hayırlı günler. Hocam bir tane oneplus 8t tmobile cihazı var simlock durumun da. Cihazı alsam açılma ihtimali nedir. Şartlar nedir. Yardımcı olursanız sevinirim.

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
S. Aleyküm hayırlı günler. Hocam bir tane oneplus 8t tmobile cihazı var simlock durumun da. Cihazı alsam açılma ihtimali nedir. Şartlar nedir. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ücretli tamiri varsa yapalım. Maliyet ne olur nasıl olur lütfen yardım edin.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ücretli tamiri varsa yapalım. Maliyet ne olur nasıl olur lütfen yardım edin.
unlock olmaz yalnız modlu romu var bl açılırsa onunla repair yapılıp kullanılıyor ama genel olarak sıkıntı. almanızı tavsiye etmem

beyenpe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
1
merhaba dostlar,
xiaomi mi 6 4/64 calisirken kapandi ve bir daha acilmadi, b.sayar baglayinca "QUSB_BULK" olarak gorunuyor. ben ilk ariza verdigi aksam otomatik Qualcomm driverlari yukledim ama o zaman da device manager'da cihaz Qualcom..... diye cikiyordu ama unlem isareti vardi hala. acikcasi isletim sistemi hatasi sanmistim b. sayar taniyinca ama kendim ugrasip daha da berbat etmemek adina istanbul bahcelievler'de bir tamirci arkadasa verdim yorumlari guzeldi ve gittim duzgun de bir insan. bu foruma bakmak sonradan aklima geldi acikcasi.

arkadas bugun aradi ve eMMC arizasi oldugunu soyledi, ben hala ondan yanit bekliyorum ama bir yandan da buraya yazayim dedim, olur da bu arkadas yapamazsa belki ikinci tamirci arkadasa daha baktirmam gerekebilir diye. cihamiz tertemiz pil performansinda falan hicbir sorun yok bu ani ariza cok moralimi bozdu, belki ordan bir sey cikmazsa burda bir care bulabilirim diye yaziyorum zira foruma biraz baktigimda oldukca bilgili arkadaslar var belli.
saygilar

joping

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 6 pro
Konular
0
merhabalar note 8 pro brick uzaktan çözmek için yardımcı olur musunuz kolay gelsin

Üst Alt