Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Sevgili H.kadioglu hocam. Geçtiğimiz günlerde size bir soru sormuştum. Redmi s2 dokunmatik entegresi varmı, var ise cihazın neresinde diye.. Fakat sanıyorum ki siz çok yoğundunuz ve cevap yazamadınız. Bende çekindim tekrardan size bu soruyu sormaya. Cihazı bu gün tamire verdim. Dokunmatik entegresi değişecek dedi bana. Ben bu entegreyi sadece İPhone modellerinde duydum. Lütfen bana yardım eder misiniz bu entegre gerçekten varmı xiaomi modellerinde anakart üzerinde yoksa kafadan mı sallamış ona göre onay vereceğim. Sizden desteğe ihtiyacım var..

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
H.kadioglu hocam. Sen çevrimiçi ben çevrimiçi neden yazmıyorsun canımın içi diyesim geldi size. Kusura bakmayın söylemesem uyuyamazdım. Sizden haber bekliyorum..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu hocam. Sen çevrimiçi ben çevrimiçi neden yazmıyorsun canımın içi diyesim geldi size. Kusura bakmayın söylemesem uyuyamazdım. Sizden haber bekliyorum..
cevabı olmayan sorular soruyorsunuz malesef o yüzden cevap veremiyorum. el elden usta ustadan üstündür adamın bir bildiği varki yaparım demiş sizde güvenip vermişsiniz. sonucu bekleyin bence..

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
cevabı olmayan sorular soruyorsunuz malesef o yüzden cevap veremiyorum. el elden usta ustadan üstündür adamın bir bildiği varki yaparım demiş sizde güvenip vermişsiniz. sonucu bekleyin bence..
Yok hocam dokunmatik entegresi diyince kuşkuya kapıldım. Cevap için teşekkürler hocam.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yok hocam dokunmatik entegresi diyince kuşkuya kapıldım. Cevap için teşekkürler hocam.
X kişi bu cihazı tamir edebilir mi? diye soruyorsunuz bu soruya ben yada bir başkası nasıl cevap versin. Güvenip verdiyseniz bekleyin belki konuyla ilgili bir tecrübesi vardır daha önce aynı tamiri yapmıştır. iyi günler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
X kişi bu cihazı tamir edebilir mi? diye soruyorsunuz bu soruya ben yada bir başkası nasıl cevap versin. Güvenip verdiyseniz bekleyin belki konuyla ilgili bir tecrübesi vardır daha önce aynı tamiri yapmıştır. iyi günler.
Aslında x kişi yapabilir mi sorusundan ziyade, xiaomi modellerinde dokunmatik entegresi anakart üzerinde mi sorusuydu hocam. Ama maalesef cevap alamadım sizden tüm çabalarıma rağmen. Teşekkürlerimi sunuyorum.

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
meraba hocam " Xiaomi 11 Lite 5G NE " bu telefona IMEI atılıyormu

Üst Alt