Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam merhaba, Redmi note 9 cihazım var yurt dışı imei atılmıştı aldığımda sorunsuz kullanıyordum bir kaç kere fabrika ayarlarına döndürdüğümde sorunsuz kullanmaya devam ettim. Ama bugün tekrar cihazımı sıfırladığımda cihaz simi hiç algılamıyor bununn çözümü nedir uzaktan yapabiliyor musunuz? oluyorsa ücreti ne kadardır acaba?
Özel mesaj ile bilgi verildi

AttackhanC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi Redmi 9T
Konular
0
İyi akşamlar, xiaomi redmi 9T cihazım güncelleme yapılırken kapandı. Açılırken direkt olarak recovery menüye giriyor. Oem kilidi kapalı. Miflash ile fastboot üstünden rom atmaya çalışırken fotoğraftaki hatayı veriyor. Ne yapabiliriz ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
İyi akşamlar, xiaomi redmi 9T cihazım güncelleme yapılırken kapandı. Açılırken direkt olarak recovery menüye giriyor. Oem kilidi kapalı. Miflash ile fastboot üstünden rom atmaya çalışırken fotoğraftaki hatayı veriyor. Ne yapabiliriz ?
Özel mesaj ile bilgi veriyorum.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
hocam kolay gelsin arkadaş vefat etti note 9 pro cihazı var cihazın ekran kilidini açıp içindeki resimlerini almak istiyoruz mümkünmüdür bu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam kolay gelsin arkadaş vefat etti note 9 pro cihazı var cihazın ekran kilidini açıp içindeki resimlerini almak istiyoruz mümkünmüdür bu
malesef sıfırlanmadan kilidi açamazsınız. zor twrp kurup hafızayı gösterebilirseniz belki.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
malesef sıfırlanmadan kilidi açamazsınız. zor twrp kurup hafızayı gösterebilirseniz belki.
peki hocam emniyet yapabilrimi bu işlemi ölüm belgesini versek ben baktımda bl kilidi kapalı twrp de yok malesef

engkar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eng kar
Cihazım
mi9se
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
merhaba;
hala imei işlemi yapıyormusunuz?
Teşekkürler,

cled

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet ali
Cihazım
Note 10s
Konular
0
Dm bakar mısınıx

Gudbrand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan Asla
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Merhaba telefonum redmi note 10 pro yurt dışı telefonu güncelemmeden sonra NV data is corrupted hatası alıyordum recovery ekranında botloaderı açıktı sırayla rom indirip flashlıyordum deniyordum en sonuncusunu yüklerken "clean all and lock" seçeneğini dalgınlığıma değiştirmeyi unutmuşum telefon brick oldu. Mi unlocker hesabı da mevcut değil. Açmanın yolu var mıdır ?

Üst Alt