Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Arslan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
Redmi note 105G
Konular
0
Note 10 5g camellia mtk modellerde şuanda yaşadığınız sıkıntının çözümü yok. Arka kapakta ce simgesi olmayan çin modeldir kesin o cihaz.
Evet hocam ce simgesi yok.

Son olarak şunu sormak istiyorum; En son bir telefoncu şebeke entergesinin değişmesi gerekebilir dedi. Bu çözüm olur mu?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Evet hocam ce simgesi yok.

Son olarak şunu sormak istiyorum; En son bir telefoncu şebeke entergesinin değişmesi gerekebilir dedi. Bu çözüm olur mu?
Zannetmiyorum. Sorun donanımsal değil çünkü.. Öyle olsaydı imei atılmadan öncede sorun yaşardınız. Orjinal yedekleriniz varsa yeniden yükletin orjinal imeiler geri gelsin.

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
Meraba hocam 2. el bi " mi 10 t 6/128 global " telefon alacağım. Alacağım arkadaş telefonu yurtdışı olarak almış başkasından sıfır. 4-5 ay kullanmış ve yazılım falan hiç ellememiş. Cihazın botloader kilidini de açmamış. Sim1 kapanmış daha sonra sim2 ye takmış.

Bu telefonu alacağım ımeı konusunda sıkıntı olurmu ?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Meraba hocam 2. el bi " mi 10 t 6/128 global " telefon alacağım. Alacağım arkadaş telefonu yurtdışı olarak almış başkasından sıfır. 4-5 ay kullanmış ve yazılım falan hiç ellememiş. Cihazın botloader kilidini de açmamış. Sim1 kapanmış daha sonra sim2 ye takmış.

Bu telefonu alacağım ımeı konusunda sıkıntı olurmu ?
olmaz bootloader kilidini açarsanız sorunsuz halledilir..

Arslan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arslan
Cihazım
Redmi note 105G
Konular
0
Zannetmiyorum. Sorun donanımsal değil çünkü.. Öyle olsaydı imei atılmadan öncede sorun yaşardınız. Orjinal yedekleriniz varsa yeniden yükletin orjinal imeiler geri gelsin.
Teşekkür ederim.

Mehmetaligrcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet ali
Cihazım
Resmi note 8
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam huawei den anlıyormusunuz y6 prime 2019
imei repair lazım galiba

oguzhansenyigit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Mi 11 T pro modeline kendi orjinal tr romu kaldırıp Endonezya veya hindistan romu kurabilirmisiniz botloader açmadan ama?

lysol23525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
robi
Cihazım
redmi note 9
Konular
0

Witam drodzy forumowicze. Jak wiesz, w niektórych przypadkach nasze urządzenia mogą wymagać naprawy oprogramowania/sprzętu. W związku z tym w miarę możliwości oferuję usługę naprawy urządzeń tej wspaniałej rodziny.

GŁÓWNE USŁUGI, KTÓRE OFERUJEMY;

Wszystkie rodzaje urządzeń Xiaomi i China, które uległy awarii i wymagają Autoryzowanego Konta .

Naprawa urządzeń z nieprawidłowym problemem z naprawą imei i siecią. (dostępne połączenie zdalne...)

Problemy z oprogramowaniem / problemy z nieotwarciem, pozostaniem w logo.. (dostępne połączenie zdalne..)

Konto Mi / konto Google (usunięcie frp) (dostępne połączenie zdalne ..)

Aby przyspieszyć Twoje transakcje i obniżyć koszty (opłata za wysyłkę itp.), wykonujemy Autoryzowane Konto i inne Naprawy Oprogramowania za pośrednictwem połączenia zdalnego.

GŁÓWNE MARKI; Xiaomi, Oneplus, Infinix, Asus, Nubia Samsung, LG, marki krajowe, urządzenia procesorowe MTK itp. (Możesz uzyskać informacje dla różnych modeli i marek.)

I możesz skontaktować się z nami poprzez prywatną wiadomość dla innych marek i problemów, o których nie myślimy.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Możesz dotrzeć do forum poprzez prywatną wiadomość..
super dzieki

Üst Alt