Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

YusufArda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
3 yıl imei repairli (kendim yapmıştım o yıllarda) Mi 9T kullandım. bir kez bile fabrika ayarlarına sıfırlama ihtiyacı hissetmedim.
Evet hocam lakin ben satmayı düşünüyorum ileride.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 yıl imei repairli (kendim yapmıştım o yıllarda) Mi 9T kullandım. bir kez bile fabrika ayarlarına sıfırlama ihtiyacı hissetmedim.
Peki sifirlarsak ne olur

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Evet hocam lakin ben satmayı düşünüyorum ileride.

Peki sifirlarsak ne olur
sıfırlarsan imei silinir, yeniden imei yazmak gerekir. satarken de şunu yaparsın; alacağın kişiye fab.ayarlarına çevirmemeye dikkat etmesi gerektiğini söylersin. ben satarken alıcıyı uyardım. telefonun imeisini de kağıda yazdım, telefonla birlikte teslim ettim. olur da yanlışlıkla imeiyi silerse, tekrar yazdırırken aynı imei'yi kullanabilsin.

mrcrowly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
10 t pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Abi sana nasil ulasiyoruz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

nokia3230

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sana ne
Cihazım
huawei
Konular
0
merhabalar
cihazım mi11 ultra
cihaz fastbootta kaldı hiçbir şekilde açılmıyor hep fastbootta açılıyor.
bootloader kilitli
mi hesabını kabul etmiyor.
root yapmaya çalıştım sanırım başka cihazın root dosyalarını kullandım. 4 aydır tamirci tamirci dolaşıyorum yapan yok.
neler yapılabilir. masrafı nedir.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhabalar
cihazım mi11 ultra
cihaz fastbootta kaldı hiçbir şekilde açılmıyor hep fastbootta açılıyor.
bootloader kilitli
mi hesabını kabul etmiyor
neler yapılabilir. masrafı nedir.
Özel mesaj ile bilgi verildi.

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Cihaz mi 9T
Şarj %7 gibiydi, şarja taktım. Fakat temassızlık gibi bir şey oldu, bir saniyeliğine şarja takıp çıkarmış gibi sesler geldi. Kabloyu birkaç defa daha takıp çıkardım. Aynı şey oldu. Daha sonra ekran karardı. Bir ara açılır gibi oldu tekrar karardı.
Cihaz şarj, bilgisayar, açma tuşu, Açma + ses kısma/ artırma hiç bir şeye tepki vermiyor. Akım ölçer ile baktım şarja takınca akım da çekmiyor.

erdmgclr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
mi note 3
Konular
7
Merhaba

Redmi note 10pro bootloader kilidi açamıyorum cihaz yurtdışı. Bootloader kilidini daha önce açmıştım rom yüklerken tekrar kilitledim. Ekteki hatayı veriyor bootloader kilidinin açmak istediğimde yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-09-00-01-34-244_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-05-09-00-01-34-244_com.android.settings.jpg
    220,6 KB · Görüntüleme: 12

rüştü3455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rüştü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
selam benim redmi 8 telefonum durduğu yerde dondu 10 dakika sonra açtı ama dokunmatiği çalışmadı bende reset atmaya çalıştım muı şifresi istedi hem şifremi bilmiyorum bilsemde müdahele edemiyorum bunun tamiri varmıdır ne kadardır tşk

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
selam benim redmi 8 telefonum durduğu yerde dondu 10 dakika sonra açtı ama dokunmatiği çalışmadı bende reset atmaya çalıştım muı şifresi istedi hem şifremi bilmiyorum bilsemde müdahele edemiyorum bunun tamiri varmıdır ne kadardır tşk
bootloader kilidi açıkmı kontrol edin. Cihazı yeniden başlatın redmi ekranında üstte kilit açık işareti çıkıyor mu bakın

Üst Alt