Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamün aleyküm herkese. Acil yardımına ihtiyacım var. Babam yurt dışı redmi 9t almıştı. İmei kaydı yapılmamıştı ve telefon kapandı. İmei atacaz da telefonun bootloader kilidi kapalı ve sim kartı da takınca şebeke bile yok. E devletten imei süresi uzatma da yapamıyoruz. Nasıl bir yol izlemeyim ? Cevaplarsanız çok sevinirim
Özel mesaj ile bilgi verildi

farkimizolmali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
8
Özel mesaj ile bilgi verildi
Merhaba hocam benim son 2 3 aydır yaşadığım bir sorun var bir türlü çözümünü bulamadım telefonu kırmama az kaldı. Telefonum mi 10t pro imei 15 ay önce atıldı 1 sene sıkıntısız kullandım. Simdi başka bir ile (büyükşehir) tayin oldum. Benim sorunum burda başladı. 4G şebekesinde iken sebeke gidiyor 30 sn sonra geri geliyor. Bundan dolayı 3G kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum. En çok sorunu hastanede yaşıyorum hastane büyük bir hastane ve hastane üstünde bir sürü baz istasyonu var ve telefon her yerde full çekiyor. Başka illerde sakin yerlerde hiç kopma yaşamadım lütfen bir çözüm bulun

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba hocam benim son 2 3 aydır yaşadığım bir sorun var bir türlü çözümünü bulamadım telefonu kırmama az kaldı. Telefonum mi 10t pro imei 15 ay önce atıldı 1 sene sıkıntısız kullandım. Simdi başka bir ile (büyükşehir) tayin oldum. Benim sorunum burda başladı. 4G şebekesinde iken sebeke gidiyor 30 sn sonra geri geliyor. Bundan dolayı 3G kullanıyorum sıkıntı yaşamıyorum. En çok sorunu hastanede yaşıyorum hastane büyük bir hastane ve hastane üstünde bir sürü baz istasyonu var ve telefon her yerde full çekiyor. Başka illerde sakin yerlerde hiç kopma yaşamadım lütfen bir çözüm bulun
özel mesaj ile bilgi veriyorum.

Offset

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
POCO X3 Pro
Konular
3
Selamlar x3 pro telefonum var ben bunu miui 12.5.9 sürümüne düşürmek istiyorum bootloader kapalı Türkiye garantili ne yapmam gerek

ensar07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
harun avan
Cihazım
redmi note5
Konular
0
ustam yetkili hesap lazım redmi note 9s için rom yüklenecek

ebmk17