Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Yalnizadam44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalnizadam44
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
2
Merhaba mi 10 t pro ve redmi note 10 cihazıma imei repair işlemi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

realist45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi 8se 128GB
Konular
1
Merhaba Xiaomi mi8se 128 GB modele IMEI rpeir işlemi yapılmış fakat internet bağlantısı neredeyse yok denilecek kadar az ve yavaş LTE açınca şebeke kopup tekrar bağlanıyor internete girmek isteyince mecburen 3g modda kullanılıyor volte LTE gibi özellikler kullanılamıyor yeni bir 4g destekleyen IMEI atma işlemi hakkında bilgi verebilirmisiniz fiyatıyla birlikte teşekkürler

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Mi 11 Lite 5G NE versiyon telefonum için İMEİ yaptırmak istiyorum. BL kilidi açık alalı 1 ay oldu. Kilidi açtım 7 ay var kapanmasına.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi 11 Lite 5G NE versiyon telefonum için İMEİ yaptırmak istiyorum. BL kilidi açık alalı 1 ay oldu. Kilidi açtım 7 ay var kapanmasına.
Anakarta müdahale ile oluyor. kargo ile gelirse yaparız.. yapılacaksa özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..

mrgrys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Giray
Cihazım
Mi 9a
Konular
0
Merhaba Redmi 9A full brick için özel mesaj ile bilgi alabilir miyim?

3miRun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Sweet
Konular
63
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam kolay gelsin, son konuma bakar mısınız, yardımcı olun lütfen çok rahatsız oldum bu durumdan. Format atarsam düzelir mi? Yazılım atmak istiyorum ama korkuyorum kirlenir diye. İlk başta cihaz güvenlik bilgileri alınıyor diyor sonra ağınızı onaylayın/ağa bağlanmadı diyor.

Fatihbuyulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam slm benim cihazım note 8 pro 8 ram imey atığımdan beri 4.5G az çekmeye başladı 4G den H+ geçiyor hep böyle oynuyor interneten sorun yaşıyorum

Üst Alt