Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

rüştü3455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rüştü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
bootloader kilidi açıkmı kontrol edin. Cihazı yeniden başlatın redmi ekranında üstte kilit açık işareti çıkıyor mu bakın
ekranda bi kilit işareti var tam kapalı degil ekranda aynen şunlar yazıyor this device is locked this device is associated an existing mi account for security reasons you need to enter passwort to verify the device altında kutucuklarda activate this device altında open wifi settings en alttada unlock code YT945Y018720 yazan bunlar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ekranda bi kilit işareti var tam kapalı degil ekranda aynen şunlar yazıyor this device is locked this device is associated an existing mi account for security reasons you need to enter passwort to verify the device altında kutucuklarda activate this device altında open wifi settings en alttada unlock code YT945Y018720 yazan bunlar
benim sorum bu değildi ama mi hesabı var zaten bu söylediklerinizin olduğunu siz söylemeden tahmin edebiliyorum ama bootloader kilidi açık mı değilmi onu tahmin edemem onada tarif ettiğim gibi sizin bakmanız lazımki o şekilde yol alabilirz..

rüştü3455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rüştü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
benim sorum bu değildi ama mi hesabı var zaten bu söylediklerinizin olduğunu siz söylemeden tahmin edebiliyorum ama bootloader kilidi açık mı değilmi onu tahmin edemem onada tarif ettiğim gibi sizin bakmanız lazımki o şekilde yol alabilirb

rüştü3455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rüştü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
benim sorum bu değildi ama mi hesabı var zaten bu söylediklerinizin olduğunu siz söylemeden tahmin edebiliyorum ama bootloader kilidi açık mı değilmi onu tahmin edemem onada tarif ettiğim gibi sizin bakmanız lazımki o şekilde yol alabilirz..

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

başka kilit falan yok

Ekli dosyalar

• IMG_20220514_104952.jpg
    IMG_20220514_104952.jpg
    2,8 MB · Görüntüleme: 9

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

başka kilit falan yok
Cihazı yeniden başlatın redmi ekranı geldiği anda üstte KİLİT AÇIK işareti geliyorsa kolayca bypass yaparız. Bootloader kilidi AÇIK değilse edl port vermek için arka kapağı sökmeniz/söktürmeniz gerekir. Uzak bağlantı ile hallederiz..

rüştü3455

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rüştü
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
Cihazı yeniden başlatın redmi ekranı geldiği anda üstte KİLİT AÇIK işareti geliyorsa kolayca bypass yaparız. Bootloader kilidi AÇIK değilse edl port vermek için arka kapağı sökmeniz/söktürmeniz gerekir. Uzak bağlantı ile hallederiz..

açıyorum herhangi bir kilit işareti yok redmi yazısından sonra muı yazısı çıkıyor sonrada sana attığım ekran görüntüsü başka bişey yok yerin nerede senin

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

açıyorum herhangi bir kilit işareti yok redmi yazısından sonra muı yazısı çıkıyor sonrada sana attığım ekran görüntüsü başka bişey yok yerin nerede senin
Kapağı açarsanız uzak bağlantı ile hallederiz. bilgisayarınız olması gerekli..

Mhsnmtn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahsun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Selamün aleyküm herkese. Acil yardımına ihtiyacım var. Babam yurt dışı redmi 9t almıştı. İmei kaydı yapılmamıştı ve telefon kapandı. İmei atacaz da telefonun bootloader kilidi kapalı ve sim kartı da takınca şebeke bile yok. E devletten imei süresi uzatma da yapamıyoruz. Nasıl bir yol izlemeyim ? Cevaplarsanız çok sevinirim

Üst Alt