Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

babacanali2525

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
redmi not 10pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
71
Evet hocam, sizi cihazınızda Band 20 olması gerekli.
Hocam sanırım aylar sonra sorunu buldum. 4gde oyunlarda aşırı derecede ping çıkıyor kopuyor. 3g ye alınca daha normal. Ama hep çekiyor 4g sadece 4gdeyken şebeke çok dengesiz. Biraz ormanlık burası ancak ilçenin merkezi sayılır. Bir sürü yerleşim yeri var. Sadece 2 dakikalık yoldaki alt sokağa indiğimde 4g de sorun olmuyor ve şebeke hep full sabit. Anlamadığım zaten çekiyor olmasına rağmen neden bu kadar dengesiz 4g ? IMEI işlemiyle ya da başka bir şeyle alakası var mıdır sizce ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sanırım aylar sonra sorunu buldum. 4gde oyunlarda aşırı derecede ping çıkıyor kopuyor. 3g ye alınca daha normal. Ama hep çekiyor 4g sadece 4gdeyken şebeke çok dengesiz. Biraz ormanlık burası ancak ilçenin merkezi sayılır. Bir sürü yerleşim yeri var. Sadece 2 dakikalık yoldaki alt sokağa indiğimde 4g de sorun olmuyor ve şebeke hep full sabit. Anlamadığım zaten çekiyor olmasına rağmen neden bu kadar dengesiz 4g ? IMEI işlemiyle ya da başka bir şeyle alakası var mıdır sizce ?
Maalesef durum değişmemiş. 3g de internet gidiyor yine. Nedir bu sorunun kaynağı aylardır bulamadım of...

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Maalesef durum değişmemiş. 3g de internet gidiyor yine. Nedir bu sorunun kaynağı aylardır bulamadım of...

IMEI sorunları konusunda H.kadioglu hocam daha kesin bir cevap verebilir fakat sorununuz cihaz değil operatör kaynaklı gibi görünüyor hocam.

ckarakaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
Merhaba
Resmi Note 10 Pro cihazımın Magisk ini güncellemek isterken modem dosyası silindi sanırım. Redmi yazısında kalıyor. Yarın ücretli IMEI atabilecek var mıdır.

Twrp ve fastboot modunda açılıyor

Teşekkürler

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 3Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhaba, mi 8 SE model telefonda recovery ya da fastboot moda giremiyoruz. Farklı bir custom roma geçerken yaşadık. Logo gelip hemen gidiyor sadece. Edl moda alıp internetteki birkaç farklı metodu denedim ancak sonuç alamadım. Bu problem için ücret ne kadar acaba.

YusufArda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
Merhaba hocam Redmi Note 10 4/64 için yazıyorum. Daha öncesinde de yazmıştım. imei attiracaktim lakin hani bir umuttur ya belki başka yöntemler gelir diye bende attirmamistim. Cok degisen bir yontem olmamis herhalde. Tek sorunum imei atildiktan sonra fabrika ayarlarina donememesi bu yuzden yaptirmaya gonlum el vermiyor. Bazi yerlere baktigimda galiba sifirlaniyormus artik durum ne guncelleniyor mu sifirlaniyo mu ?

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Merhaba hocam Redmi Note 10 4/64 için yazıyorum. Daha öncesinde de yazmıştım. imei attiracaktim lakin hani bir umuttur ya belki başka yöntemler gelir diye bende attirmamistim. Cok degisen bir yontem olmamis herhalde. Tek sorunum imei atildiktan sonra fabrika ayarlarina donememesi bu yuzden yaptirmaya gonlum el vermiyor. Bazi yerlere baktigimda galiba sifirlaniyormus artik durum ne guncelleniyor mu sifirlaniyo mu ?
3 yıl imei repairli (kendim yapmıştım o yıllarda) Mi 9T kullandım. bir kez bile fabrika ayarlarına sıfırlama ihtiyacı hissetmedim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba, mi 8 SE model telefonda recovery ya da fastboot moda giremiyoruz. Farklı bir custom roma geçerken yaşadık. Logo gelip hemen gidiyor sadece. Edl moda alıp internetteki birkaç farklı metodu denedim ancak sonuç alamadım. Bu problem için ücret ne kadar acaba.
özel mesaj ile bilgi verildi.

ne biliyorsanız aynı devam hiç bir şey değişmedi değişmezde.

Üst Alt