Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Heisenpeace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Merhaba kilidi açık IMEI atılmış Mi 10t Pro var elimde. Cihaz güncelleme almıyor, NFC kullanamıyorum ve bazı uygulamalar kullanılamıyor olmuyor rootlu olduğu için. Güncelleme yapabileceğim ve root gizleme ile uygulamaları kullanılabilir hale getirmek konuda destek almak istiyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba kilidi açık IMEI atılmış Mi 10t Pro var elimde. Cihaz güncelleme almıyor, NFC kullanamıyorum ve bazı uygulamalar kullanılamıyor olmuyor rootlu olduğu için. Güncelleme yapabileceğim ve root gizleme ile uygulamaları kullanılabilir hale getirmek konuda destek almak istiyorum.
Fastboot rom atın.root kalkar otomatik güncelleme yapar..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
IMEI sorunu yaşar mıyım? Aldığım yer çok uğraştım olmadı başka cihazdan backup kurdum demişti.
Rom atınca imei gitmezde bu tür sorularada cevap vermeye çekiniyoruz yapacağınız işlemleri bilmediğimiz için. Doğru yöntemle gitmez yani

Heisenpeace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
0
Rom atınca imei gitmezde bu tür sorularada cevap vermeye çekiniyoruz yapacağınız işlemleri bilmediğimiz için. Doğru yöntemle gitmez yani
Sizde haklısınız anlıyorum. Cihazda SuperSu benzeri root uygulaması görmedim uygulamada cihaz rootlu olduğu için yüklenmiyor hatası alıyorum. Bu durumda fastboot kurulumu yapabilir miyim deneyeceğim. Teşekkürler

graviton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
4
Xiaomi Redmi Note 10 Pro IMEI repeair işlemi hakkında süreç hakkında kısa bir bilgi ve ücret iletebilir misiniz? Süreç hakkında bilgi isteme sebebim anakarta işlem yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi sahibi olabilmek. teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Xiaomi Redmi Note 10 Pro IMEI repeair işlemi hakkında süreç hakkında kısa bir bilgi ve ücret iletebilir misiniz? Süreç hakkında bilgi isteme sebebim anakarta işlem yapılıp yapılmayacağı hakkında bilgi sahibi olabilmek. teşekkürler.
özel mesaj ile bilgi verildi..

otmuyum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bege
Cihazım
11t
Konular
0
selamlar gsi rom yüklerken mtk işlemcili 11t bootlopda kaldı fastboota giremiyorum bl kilit açık tek yaptığım boş vbmeta ve gsi rom flashlamaktı cihaz sürekli kendini yeniden başlatıyor ne recovery nede fastboota giremiyorum çözümü var mıdır

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
selamlar gsi rom yüklerken mtk işlemcili 11t bootlopda kaldı fastboota giremiyorum bl kilit açık tek yaptığım boş vbmeta ve gsi rom flashlamaktı cihaz sürekli kendini yeniden başlatıyor ne recovery nede fastboota giremiyorum çözümü var mıdır
İmei atılmış cihaz mıydı?

Üst Alt