Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Enochnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Konular
0
Merhaba abi Xiaomi mi 10t 5g telefonum bir anda kapandı bir gün ardından sürekli kendini yeniden başlatmaya başladı wifi bluetooth ve şebeke direkt çalışmıyordu ardından telefoncuya verdik her seferinde telefon yapıldı rom atıldı ama 2 3 gün sonra tekrar aynı sıkıntı oldu daha sonrasında sadsce miuı logosunda kalmaya başladı ama bildirim ışığı falan yanıyordu şarj alıyordu en son verdiğimiz telefoncudan sonra telefon geldiğinde hiçbir tepki vermiyordu 5 6 aydır da o şekilde duruyor adamlar bir çipin arızalı olduğunu ya da anakartın değişmesi gerektiğini söylemişlerdi acaba başka bir sebebi olabilir mi veya anakart ya da o çip elinizde var mı emmcydi sanırım çipin adı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

kahvecci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
R. Note 8,9 Pro
Konular
1
merhaba ginkgo unlock
edl moda giriyor ücret nedir

aral44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aral güzel
Cihazım
xiaomi mi 9
Konular
6
brick olmuş mi 11 için fiyat nedir?

AlperXs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Gm4g dual
Konular
1
hocam tekrardan merhaba redmi note 11S cihazım var geçen güncelleme yaptıktan sonra nv data corrupt hatasi vermişti ertesi gün telefoncuya giderek tekrardan yaptırdım fakat bana güncelleme yaparsam aynı sorunu yaşarsın dedi ben Android 11 kullanmak istemiyorum ben bu cihazı sorunsuz nasil güncelleyebilirim internetten twrp yükleyip güncelleyebilirsin diye bir kaç yer gördüm emin olamadım

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam tekrardan merhaba redmi note 11S cihazım var geçen güncelleme yaptıktan sonra nv data corrupt hatasi vermişti ertesi gün telefoncuya giderek tekrardan yaptırdım fakat bana güncelleme yaparsam aynı sorunu yaşarsın dedi ben Android 11 kullanmak istemiyorum ben bu cihazı sorunsuz nasil güncelleyebilirim internetten twrp yükleyip güncelleyebilirsin diye bir kaç yer gördüm emin olamadım
Sürekli deyiniyorumda bu twrp kısmı bilgi kirliliği kim nerede ne amaçla yazıyor bunları anlam veremiyorum. Bu cihaz android 11 de güncelleme sıfırlama yapmadan kullanılır. Siz sormadan yazayım başka yolu yok olsa söyleriz direnç değişimide yok şuanda..

AlperXs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Gm4g dual
Konular
1
Sürekli deyiniyorumda bu twrp kısmı bilgi kirliliği kim nerede ne amaçla yazıyor bunları anlam veremiyorum. Bu cihaz android 11 de güncelleme sıfırlama yapmadan kullanılır. Siz sormadan yazayım başka yolu yok olsa söyleriz direnç değişimide yok şuanda..
o zaman tek çaresi var o da bu cihazı satıp Türkiye cihazı almak

tolunay22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolunay
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Öncelikle merhaba, Telefonumun bügün şarjı bitti ve şarja taktım. Fakat açılmadı bekledim ışık filanda gelmedi. Uzun süre taktım hiç bir tepki vermiyor. Öğrenci olduğumdanda yeni bir telefon alma şansım yok lütfen yardım edermisiniz. Birçok şey denedim ses açma + power tuşuna bastım tepki vermedi. ses kısma + power tuşuna bastım aynı şekilde ses açma + ses kısma + power tuşuna bastım hiçbir tepki yok. Birkez daha olmuştu ama şarj ettikten sonra power tuşuna sürekli basarak açmıştım. Şimdi ne denediysem olmadı. Pc de resimdeki gibi gözüküyor. Bozmamak içinde yazılım filanda atmadım. Yardımcı olursanız sevirinirim. Açıldığında titreşim veriyor ekran arızalı desek o titreşimide vermedi. Yani kısaca açılmıyor. Bazılarında bildirim ışığı yanıyormuş oda yok bende. Hiç birşeyi yoktu bu arada gayet güzel kullanıyordum. Ben şarj kısmından şüpheleniyorum ya da bataryadan yardım ederseniz çok sevinirim. Maddi açıdan sıkıntıdayım üstüne buda gelince moral bozdu şimdiden teşekkür ederim...

Mi 8

Ekli dosyalar

• 1123123.PNG
    1123123.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 7

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Öncelikle merhaba, Telefonumun bügün şarjı bitti ve şarja taktım. Fakat açılmadı bekledim ışık filanda gelmedi. Uzun süre taktım hiç bir tepki vermiyor. Öğrenci olduğumdanda yeni bir telefon alma şansım yok lütfen yardım edermisiniz. Birçok şey denedim ses açma + power tuşuna bastım tepki vermedi. ses kısma + power tuşuna bastım aynı şekilde ses açma + ses kısma + power tuşuna bastım hiçbir tepki yok. Birkez daha olmuştu ama şarj ettikten sonra power tuşuna sürekli basarak açmıştım. Şimdi ne denediysem olmadı. Pc de resimdeki gibi gözüküyor. Bozmamak içinde yazılım filanda atmadım. Yardımcı olursanız sevirinirim. Açıldığında titreşim veriyor ekran arızalı desek o titreşimide vermedi. Yani kısaca açılmıyor. Bazılarında bildirim ışığı yanıyormuş oda yok bende. Hiç birşeyi yoktu bu arada gayet güzel kullanıyordum. Ben şarj kısmından şüpheleniyorum ya da bataryadan yardım ederseniz çok sevinirim. Maddi açıdan sıkıntıdayım üstüne buda gelince moral bozdu şimdiden teşekkür ederim...

Mi 8
geçmiş olsun. Mi 8 lerin anakartları bir süre sonra kronik arızaya düşüyor zaten. Sorun donanımsal maalesef yapacak bir şe yok. Durup dururken zaten yazılım bozulmaz.. Yeni cihaz almanız gerekiyor..

ivistah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
0
Merhaba telefonum mi 11 ultra miui 14 yükledim sonra hatalardan dolayı, miui 13 e düşürdüm fakat fastboot ekranında kaldı miflash ile geri yüklemeye çalıştığımda cihaz kilitli hatası alıyorum. fastboot ekranından hiç bir şekilde çıkmıyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba telefonum mi 11 ultra miui 14 yükledim sonra hatalardan dolayı, miui 13 e düşürdüm fakat fastboot ekranında kaldı miflash ile geri yüklemeye çalıştığımda cihaz kilitli hatası alıyorum. fastboot ekranından hiç bir şekilde çıkmıyor.
özel mesaj ile bilgi verildi..

Üst Alt