Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

OEmpire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Zenfone 2
Konular
1
H.kadioglu Merhabalar aşağıdaki linkte detaylarını verdiğim bir problem yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu Merhabalar aşağıdaki linkte detaylarını verdiğim bir problem yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

imei atılmış cihazmıdır?

OEmpire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Zenfone 2
Konular
1
Yani anlattığınız problemler imei işleminin hatalı yapıldığını gösteriyor. Tamir denenir.. Bu şekilde çok cihaz düzeldi..
Ancak söylediğim gibi cihazımı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Bu problem 1 aydır var. Şöyle bir durum gerçekleşti sebebinin bu olacağını düşünüyorum. Namaz için indiğimiz yerde telefon hiç çekmiyordu. Daha sonra da yukarı çıktığımda telefona reset atmadan çekim gücü gelmiyordu. O gün bu gündür bu problemi yaşıyorum. Imei işlemi hatalı olsa sanırım bu kadar uzun süre sorunsuz kullanamazdım.

etaner9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 10s
Konular
3
Mi 11t var. 13.5 den 12.5 e geri çekmek istiyorum, uzaktan yapabilir misiniz?

WEZEN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Merhaba iyi günler kolay gelsin,
Redmi 5 Plus telefonumu gece şarja takmıştım, sabah baktığımda telefon kapalıydı. Açmaya çalıştım ve mi logosunda kaldı. Android başlatma kısmına gelmiyor. Telefon 3 gündür bu durumda.
Cihazın bootloader kilidi açık, twrp yüklü ve rootluydu.
Telefon twrp'ye de girmiyor, twrp logosunda kalıyor.
Fastboot moduna alıp fastboot rom atmayı denedim aşağıdaki hatayı verdi. Mi Flash 2016 ve 2020 sürümlerinde denedim ikisinde de aynı. Ayrıca farklı global rom sürümleri denedim (miui 9 ve 11) yine sonuç değişmedi. China rom denedim onda da yine sonuç aynı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonun arka kapağını çıkartıp edl modda bilgisayara bağladım ve ordan fastboot rom yüklemeyi denedim. Orada da mi flash romu yüklemedi. Mi flash 2016 64 bit sürümünü kullandım. Aşağıya fotoğrafları koyuyorum. 3 dk gibi bi süre bekletip işlem tamamlandı yazıyor fakat telefonda bir değişiklik yok.
Bu şekilde WriteFile..... yazıyor, 3 dk kadar bekletiyor.

Aynı fastboot romu mi flash 2020 sürümüyle yazdırmayı denediğmde aşağıdaki gibi non-hlos.bin dosyasında takılı kalıyor.

Araştırdığım kadarıyla cihazın depolama entegresi ömrünü tamamlamış deniliyor.
Sizce telefona ne olmuş olabilir. Telefon tamir edilebilir mi?
Uzun oldu ama cihazın durumunu detaylı anlatmak istedim. Cevaplarsanız sevinirim. Tekrar kolay gelsin.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba iyi günler kolay gelsin,
Redmi 5 Plus telefonumu gece şarja takmıştım, sabah baktığımda telefon kapalıydı. Açmaya çalıştım ve mi logosunda kaldı. Android başlatma kısmına gelmiyor. Telefon 3 gündür bu durumda.
Cihazın bootloader kilidi açık, twrp yüklü ve rootluydu.
Telefon twrp'ye de girmiyor, twrp logosunda kalıyor.
Fastboot moduna alıp fastboot rom atmayı denedim aşağıdaki hatayı verdi. Mi Flash 2016 ve 2020 sürümlerinde denedim ikisinde de aynı. Ayrıca farklı global rom sürümleri denedim (miui 9 ve 11) yine sonuç değişmedi. China rom denedim onda da yine sonuç aynı.

Telefonun arka kapağını çıkartıp edl modda bilgisayara bağladım ve ordan fastboot rom yüklemeyi denedim. Orada da mi flash romu yüklemedi. Mi flash 2016 64 bit sürümünü kullandım. Aşağıya fotoğrafları koyuyorum. 3 dk gibi bi süre bekletip işlem tamamlandı yazıyor fakat telefonda bir değişiklik yok.
Bu şekilde WriteFile..... yazıyor, 3 dk kadar bekletiyor.

Aynı fastboot romu mi flash 2020 sürümüyle yazdırmayı denediğmde aşağıdaki gibi non-hlos.bin dosyasında takılı kalıyor.

Araştırdığım kadarıyla cihazın depolama entegresi ömrünü tamamlamış deniliyor.
Sizce telefona ne olmuş olabilir. Telefon tamir edilebilir mi?
Uzun oldu ama cihazın durumunu detaylı anlatmak istedim. Cevaplarsanız sevinirim. Tekrar kolay gelsin.
emmc arızası maalesef tamiri yok..

Üst Alt