Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

AlperXs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Gm4g dual
Konular
1
Selamın aleyküm dün gece redmi note 11S cihazıma gsi yüklerken sebebini anlamadığım şekilde bootloader kilidi kapandı ve cihaz hiçbir şekilde recovery ve fastboot moduna girmiyor çözümü nedir hocam? telefonculara götürsem yaparlar mı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamın aleyküm dün gece redmi note 11S cihazıma gsi yüklerken sebebini anlamadığım şekilde bootloader kilidi kapandı ve cihaz hiçbir şekilde recovery ve fastboot moduna girmiyor çözümü nedir hocam? telefonculara götürsem yaparlar mı
imei atılmış cihazmıydı?

Uucz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hadi
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Hocam özelden mesaj attım. Saygılar.

Onurleo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Amazfit bip
Konular
1
Merhaba
Mi 11 lite 5g dirençli cihazım güncelleme sonrası imei gitti yapabilecek var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

SlmKbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Mi5
Konular
2
Selamun aleykum.

Kasım ayı sonunda bir satıcıdan Redmi Note 10s 8/128 telefon aldık anneme.
2. sim slotuna imei atılıp da gönderildi bize. Kullandığımız sim hattı Türk Telekom.
Fakat telefon açık, şebeke varken birini aramak istediğimizde bekliyor, ses yok ve aramıyor. Ya da yine şebeke varken dışardan aranıldığında aradığınız kişiye ulaşılamıyor diye ses geliyor. Bu durumları sürekli yapmıyor. Gün içinde bazen yapıyor ama sık sık oluyor. Eğer arama gerçekleşirse de konuşma kalitesi çok iyi olmuyor, seste dijitalleşme falan oluyor.

Aldığımız kişiye bunu bildirdik, bir yazılımcıya yönlendirdi. O kişi de eğer telekom hat ise, telefonda miui 13 yüklü ise yapacak bir şey yok dedi. Ama sonrasında uzaktan bağlantı kurup tekrar imei yeniledi (dftpro adlı bir programla). Ama sadece imei yeniledi, rom yükleme ya da sıfırlama gibi bir durum olmadı. Bu işlem sonucunda da yine değişen bir şey olmadı maalesef. Aldığımız satıcıya tekrar dönüş yaptığımızda telefonu onlara göndermemizi istedi. Göndermeden bunu halledebilir miyim, bir çözümü var mı diye sormak istiyorum. Eğer varsa ücreti nedir?

Teşekkürler.

Üst Alt