Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

pixelnouma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nouma
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
7
H.kadioglu Note 10 Pro Max Sweetin ve Note 10S İmei repair hakkında fiyat ve işlem bilgisi almak istiyorum, teşekkürler.

Yokusasagi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhsin
Cihazım
Red mi not 8
Konular
11
Merhaba hocam size özelden de yazdım da sanırım görmediniz. Mi12t ile ilgili bir gelişme var mı. Ana kart çift katmanlı olduğu için imei repair gelmez deniliyor. Ona göre telefonu alıp almama konusunda karar vereceğim de. Şimdiden bilgi için teşekkürler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba hocam size özelden de yazdım da sanırım görmediniz. Mi12t ile ilgili bir gelişme var mı. Ana kart çift katmanlı olduğu için imei repair gelmez deniliyor. Ona göre telefonu alıp almama konusunda karar vereceğim de. Şimdiden bilgi için teşekkürler.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
okudum ama cevabı olmayan bir soru olduğu için cevap veremedim. belli olmaz yani al desek yanlış olur alma desek yanlış olur..

Redsun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alkan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Merhabalar.

Kilidi açık ve ımeili Miui 12.5.4 global rom yüklü olan Redmi Note 9 cihazım için, Miui 13.0.2.0SJOMIXM güncelleme bildirimi geldi. Ancak son günlerde sık karşılaşılan bootloop sorununu yaşamadan, bypass edilmiş modem dosyası ile Miui 12.5.4 globalden Miui 13.0.2.0SJOMIXM'e güncelleme konusunda teknik destek almak istiyordum.

Konuyla ilgili özel mesajdan ilgili hizmet bilgisi konusunda destek rica ederim.

Saygı ve sevgilerle.

servetinanc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
servet
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
11
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhaba yetkili kişi bana mesaj atabilir mi?

Üst Alt