Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merakl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sssssss
Cihazım
yok
Konular
1
Hocam selamlar Note 11 pro 5g imei oluyor mu ? Oluyorsa yazılımsal mı yoksa dirençle mi

shritzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9
Konular
7
mii11tpro efs sıfırladım hat takılı ama görmüyor

Son düzenleme:

yilmaz80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
mi 11 lite 5g n
Konular
0
Merhabalar mi 11 lite 5g ne modeli cihaz kullanıyorum bir türlü özel mesaj atamıyorum iletişim forumlarını doldurdum onay mesajı gelmiyor imei attırmak istiyorum son 7 gün kaldı yardımcı olursanız sevinirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Merhabalar mi 11 lite 5g ne modeli cihaz kullanıyorum bir türlü özel mesaj atamıyorum iletişim forumlarını doldurdum onay mesajı gelmiyor imei attırmak istiyorum son 7 gün kaldı yardımcı olursanız sevinirim
hangi model lisa mı renoir mi?

yilmaz80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yılmaz
Cihazım
mi 11 lite 5g n
Konular
0
hangi model lisa mı renoir mi?
model numarası 20109119dg yazıyor 11 lite 5g ne 256GB/8 ram modelli hangi model oluyor bilmiyorum tam olarak adı mıuı 13.0.5(sSK0TRXM) kararlı sürümü yüklü sanırsam kodlara baktığımda renoir olarak geçiyor

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Mrb, Xiaomi 12 (YD, CE) 1-2 hf önce bir güncelleme aldı. Bundan sonra şebeke gitmeye başladı. Sim değiştirince diğer Sim'de geliyor. 24 saat içinde tekrar gidiyor, tekrar Sim değiştiriyorum geliyor. Kafayı yiyeceğim. Uzaktan halledilebilir mi? Kiminle iletişime geçeceğim? Tşk.ler...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Mrb, Xiaomi 12 (YD, CE) 1-2 hf önce bir güncelleme aldı. Bundan sonra şebeke gitmeye başladı. Sim değiştirince diğer Sim'de geliyor. 24 saat içinde tekrar gidiyor, tekrar Sim değiştiriyorum geliyor. Kafayı yiyeceğim. Uzaktan halledilebilir mi? Kiminle iletişime geçeceğim? Tşk.ler...
yasal süre dolmuştur yani buna şuanda yapacak bir şey yok. yakında şebeke hiç gelmez olacak..

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
yasal süre dolmuştur yani buna şuanda yapacak bir şey yok. yakında şebeke hiç gelmez olacak..
Hocam ne yasal süreci, 10 aralıkta 2. sim'e 120 günlük hakkınız var diye sms geldi. İletişe geçerseniz (tel ile) daha net anlatırım. '' Tercih edilen ağ türünü ayarla'' sekmesinde ülkemiz için uygun olanı seçiyorum ama kaydetmiyor. Geri ve ileri yapınca kendisi alakasız bir ağ atıyor. (505-251-56-56)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam ne yasal süreci, 10 aralıkta 2. sim'e 120 günlük hakkınız var diye sms geldi. İletişe geçerseniz (tel ile) daha net anlatırım. '' Tercih edilen ağ türünü ayarla'' sekmesinde ülkemiz için uygun olanı seçiyorum ama kaydetmiyor. Geri ve ileri yapınca kendisi alakasız bir ağ atıyor. (505-251-56-56)
o cihaza müdahale edilecek bir durum yok maalesef. sıfırlayın düzelmez ise donanımsaldır..

Üst Alt