Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
o cihaza müdahale edilecek bir durum yok maalesef. sıfırlayın düzelmez ise donanımsaldır..
o cihaza müdahale edilecek bir durum yok maalesef. sıfırlayın düzelmez ise donanımsaldır..
Hocam ne donanımsalı anlamadım. Cihazı 4 aydır sorunsuz kullanıyorum, zaten cihaz 4-5 aylık. 1-2 hf önce bir güncelleme aldı, ondan sonra oldu diye yazdım ya size! Hala donanımsal diyorsun, garip?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam ne donanımsalı anlamadım. Cihazı 4 aydır sorunsuz kullanıyorum, zaten cihaz 4-5 aylık. 1-2 hf önce bir güncelleme aldı, ondan sonra oldu diye yazdım ya size! Hala donanımsal diyorsun, garip?
o cihaza şuanda müdahale edilecek bir durum yok maalesef. size yardımcı olamayacağım. iyi forumlar..

devletamca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
0
Hocam iyi akşamlar rahatsız ediyorum sizi. Özel mesaj nedense gönderemediğimden dolayı buraya yazıyorum. Elimde Xiaomi 11T Pro var yurtdışı cihazı imei veya direnç atılmadı kayıtsız kullanıyordum. Telefonu aldıktan 2 hafta sonra cebimden yere düşürdüm sokakta yürürken telefon kapandı ne şarja takınca tepki veriyor ne de bilgisayara takınca. Donanımsal arızalarla ilgileniyor muydunuz ? Kargo yoluyla size cihazı göndersem halledebilir misiniz ? Böyle bir işlem yapmıyorsanız en azından Ankara’da önerebileceğiniz bir yer var mıdır ? Kolay gelsin.

mnavruz28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
s2
Konular
6
Arkadaşlar cihazım note 9 pro 6/128 cihazımda mi 12 yüklü idi yazılım geçen ay 13 e güncellendi sorun yok lakin problem şu cihazla bir uygulama açıyorum uygulamaya tıkladığımda o an dönüyor ve birden beyaz ekran olup cihaz reset atıyor ne zaman yapacağı belli olmuyor ? Yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• IMG_20221216_170959.jpg
    IMG_20221216_170959.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 5

Befall

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin Nazill
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
4
Merhaba, Mi 8 Se cihazımda emmc arızası mevcut. Tamiri mümkün ise tamir ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular