Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

xlmuptela

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
4g
Konular
5
Note 8 IMEI repair islemi mevcut bootloader kilidi açık değil süre doldu fiyat istiyorum

Jesusdede

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jesusdede
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Redmi note 8 imei atıldıktan 3 4 ay sonra, 4.5g belli bir süre sonra internet veri akışını kesmeye başladı 3g ise stabil çalışıyor. Ayrıca widevine L1 sertifikam da L3'e düştü hocam bunlar duzeltilebilir mi hiç anlamıyorum fiyat için özelden bekliyor olacağım.

akin_sidd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akın özçelik
Cihazım
xiaomi redmi no
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Merhabalar.
Redmi note 8 imei sorunum var nasıl yardımcı olursunuz?

kose0202

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
note 9 pro
Konular
0
merhaba iyi akşamlar. note 9 pro curtuna mi yazısı gelip hemen gidiyor. yardımcı olabilir misiniz

eenesakman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enes
Cihazım
redmi note 9
Konular
2
Redmi note 9 marka telefon mıuı 13 güncellemesi sonrası sürekli yeniden başlatıyor kendisini redmi yazısı gelip gidiyor başka herhangi bir menüye giriş yapamıyorum tamirat ücreti ne kadardır

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Redmi note 9 marka telefon mıuı 13 güncellemesi sonrası sürekli yeniden başlatıyor kendisini redmi yazısı gelip gidiyor başka herhangi bir menüye giriş yapamıyorum tamirat ücreti ne kadardır
özel mesaj ile bilgi verildi..

Üst Alt