Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
3 adet xiaomi telefonu kullandım. Şu anda mi 8 kullanıyorum açıkçası o kadar fazla sorun yaşadımki anlatamam. Gps sıkıntısından tutunda aod ekranı problemine kadar bir sürü sıkıntı. Şimdide telefon sürekli telefon donmaya başladı. Ben sırf iphone ve samsunga tepki olsun diye xiaomi telefon aldım. Anneme, babama, eşime ve birkaç dostumada xiaomi aldırdım ama genelde herkes beni yaşadığı sorunlar yüzünden arar oldu. Özellkle mi max 2 telefonu aldırdığım arkadaşım sırf güncelleme gelmediği için telefondan sıkılmış durumda. Şimdi diyebilirsiniz bumu problem diye ama insanlar bunları kafalarına takıyor. Çünkü piyasa ve rekabet öyle büyüdü ki bunlar insanların gözüne batıyor. Marka olarak hep destekleyeceğim ama maalesef telefon işinde tökezleme devresine girmiştir benim için.

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
3 adet xiaomi telefonu kullandım. Şu anda mi 8 kullanıyorum açıkçası o kadar fazla sorun yaşadımki anlatamam. Gps sıkıntısından tutunda aod ekranı problemine kadar bir sürü sıkıntı. Şimdide telefon sürekli telefon donmaya başladı. Ben sırf iphone ve samsunga tepki olsun diye xiaomi telefon aldım. Anneme, babama, eşime ve birkaç dostumada xiaomi aldırdım ama genelde herkes beni yaşadığı sorunlar yüzünden arar oldu. Özellkle mi max 2 telefonu aldırdığım arkadaşım sırf güncelleme gelmediği için telefondan sıkılmış durumda. Şimdi diyebilirsiniz bumu problem diye ama insanlar bunları kafalarına takıyor. Çünkü piyasa ve rekabet öyle büyüdü ki bunlar insanların gözüne batıyor. Marka olarak hep destekleyeceğim ama maalesef telefon işinde tökezleme devresine girmiştir benim için.

Xiaomi tavsiye ederken veya aldırırken kullanacak kişinin telefon kullanma profili çok önemli. Root vs işlerine custom romlara meraklı olan tayfa Xiaomi sever. Diğerlerinde riskli.

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Xiaomi tavsiye ederken veya aldırırken kullanacak kişinin telefon kullanma profili çok önemli. Root vs işlerine custom romlara meraklı olan tayfa Xiaomi sever. Diğerlerinde riskli.

Dostum tamam eyvallah da. Xiaomi telefon satarken root, custom rom, beta filan seven yada ilgilenenler alsın benim telefonumu demiyorki. Herkese satıyor telefonunu. Şimdi ben 60 yaşındaki babama nasıl anlatacağım bunlar kapalı betada çözülmüş yakında eu ya gelecek ordanda karalı sürümde çözülecek bunlar diye :)

hakan.aktas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
11
Dostum tamam eyvallah da. Xiaomi telefon satarken root, custom rom, beta filan seven yada ilgilenenler alsın benim telefonumu demiyorki. Herkese satıyor telefonunu. Şimdi ben 60 yaşındaki babama nasıl anlatacağım bunlar kapalı betada çözülmüş yakında eu ya gelecek ordanda karalı sürümde çözülecek bunlar diye :)

hangi satıcı bunu söylerki :D misal general mobile alacaksanız firma profili bellidir. çok sorun çıkarır, istanbulda yaşıyorsanız direk servise götürürsünüz garanti kapsamında 2 saat içinde çözer geri verir size cihazı.

Xiaomi profili ise dediğim gibidir.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Miui 6 lardan buyana kullanmaktayım.kamera yazılım iyileşme yok.miui 9 da daha iyi çeken şebeke sinyali miui 10 da daha kötü oldu.
Üst bar da yansıtma simgesini kaldırdı..
Volte geldi wowifi yine yok.var ama yazılımsal olarak yok..

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Batıyor zaten . biz neyse onu söylüyoruz ama xaomiye toz kondurmayanlar anca kendileri çalar kendileri oynar
Yok öyle dünya. Kendileri çalar kendileri oynar ne demek? Hasta mısınız acaba? Küresel bir ekonomik krizden söz ediyor şuan. Siz istediğinize inanın. Mesela Samsung, %22 düşüş göstermiş, S9 planlandığı gibi satılmamış.

SinToy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
1
Yok öyle dünya. Kendileri çalar kendileri oynar ne demek? Hasta mısınız acaba? Küresel bir ekonomik krizden söz ediyor şuan. Siz istediğinize inanın. Mesela Samsung, %22 düşüş göstermiş, S9 planlandığı gibi satılmamış.
Küresel bir ekonomik kriz yok. Sizi kim kandırdıysa artık....

MFD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
MFD
Cihazım
Mi 8
Meslek
TeknoDestekTeam
Konular
11
Umarım stabil bir arayüz olur performans ve pil bakımından ve şu bildirim Sorununu da ortadan kaldırırlar

Üst Alt