Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
GSI mantığının gelmesi lazım ki elleri ferahlasın firmaların işletim sisteminin tek yapılıp birbirine portlamayı kolaylaştırmak gerekli bu yazılım geliştirmeyi hızlandırabilir.Cihaza özgü persist kernel ayrı olmalı kalanlar ortak olmalı 40 cihaza tek tek yazılım geliştirmeye kalkarlar ise işin içinden çıkılmaz hale geliyor.Cep telefonu eko sistemi donanım olarak ileri gidiyor ama yazılım olarak kendi işlerini kolaylaştırmak için geliştirme yapmıyorlar.
Zaten Google bununla ilgili Treble çalışmalarını başlattı ama üreticiler henüz bu sisteme geçemediler maalesef...ama yakındır

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Miui10 bence süper, şikayetler genelde bilinçsiz kullanıcı hatalarından kaynaklı

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Hocam herkesin android bilgisi sizin ki gibi çok iyi değil malesef bende yeni yeni ögreniyorum. Buna ragmen cok fazla sorun var bir cok sorunu root twrp yükleyek cozebiliyoruz.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam herkesin android bilgisi sizin ki gibi çok iyi değil malesef bende yeni yeni ögreniyorum. Buna ragmen cok fazla sorun var bir cok sorunu root twrp yükleyek cozebiliyoruz.
Estağfurullah hocam, bende bir şey bilmiyorum ki.. Buradaki hocalarımdan bir şeyler öğreniyorum bende Sizler gibi sadece... Evet, Root bir akıllı telefonda olmazsa olmaz

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Tanıtılan bir şey yok zaten ki, sadece çalışmalara baslanildığı bilgisi bu... Bu sefer olağanüstü bir arayüz ortaya çıkacak diye düşünüyorum şahsen

Zaten öyle olmalı ki, mevcut telefonlara 11'i verince sapıtsın ve çoğunluk yeni telefon arayışına girsin... ;) yani, planlı eskitmenin bir diğer yasal ve gönüllü yolu... :)

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
Xiaomi miui arayüzünü çok seviyorum ama bazı özellikleri çok az mesela örneğin samsungun arayüzünde bir sürü değişik özellikler var miui de 11 sürümünde güzel ve bir sürü bol bol özellikler katsa arayüzüne çok güzel olur mesela kamera arayüzünde el hareketi yaparak fotoğraf çekme yok miuinin böyle güzel özellikler mesela ekran çözünürlüğü 720 p ye alma gibi özellikler olsa daha da güzel olabilir ama olsun sırf bunlar için Xiaomi telefondan vazgeçmem

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
Xiaomi miui arayüzünü çok seviyorum ama bazı özellikleri çok az mesela örneğin samsungun arayüzünde bir sürü değişik özellikler var miui de 11 sürümünde güzel ve bir sürü bol bol özellikler katsa arayüzüne çok güzel olur mesela kamera arayüzünde el hareketi yaparak fotoğraf çekme yok miuinin böyle güzel özellikler mesela ekran çözünürlüğü 720 p ye alma gibi özellikler olsa daha da güzel olabilir ama olsun sırf bunlar için Xiaomi telefondan vazgeçmem
MIUI 11 koca bir balon ve yalan inanılacak bir şey yok ortada ama şu gerçek ki xiominin hisse leri sert düştüğü gün yani bugün böyle bir açıklama yapıyorlar siz uygulamada çeşitli likten bahsediyorsunuz bir şey olmayacak ama xaomi arama mesaj vs sistem uygulamalarinada reklam koyarsa hiç şaşırmayın bazı ark.abi dediği bu Çinli kardeşim.bu kafayla gittikleri sürece diğer firmalalsrin arkasındn nal toplamaya devam ederler

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
1.5 Yıllık Telefonuna MIUI 10'u versin ondan sonra MIUI 11 çıkartsın.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Miui10 bence süper, şikayetler genelde bilinçsiz kullanıcı hatalarından kaynaklı

Yorumunuzun altına imzamı atarım üstat. İki kelimeyle konuyu gayet güzel özetlediniz clap~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yorumunuzun altına imzamı atarım üstat. İki kelimeyle konuyu gayet güzel özetlediniz clap~~
Teşekkürler hocam, imzanızı atarmısınız yoksa attınız mı, anlayamadım

Üst Alt