Haber Xiaomi MIUI 11 geliştirme çalışmalarını başlattı

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Mi max 2 resmen cami duvarına bırakılan üvey evlat muamelesi görüyor resmen android 8'i bile alamadı daha
Alamaz tabi hocam haftada bir yeni cihaz tanıyorlar.. Xioami nin sonu da HTC gibi olacak gibime geliyor. Atalarımızın boşuna dememiş hızlı giden atın pisliği seyrek olurmuş diye...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Alamaz tabi hocam haftada bir yeni cihaz tanıyorlar.. Xioami nin sonu da HTC gibi olacak gibime geliyor. Atalarımızın boşuna dememiş hızlı giden atın pisliği seyrek olurmuş diye...

Bu gidişat ile Xiaomi çok çok iyi yerlere gelir, bakış açınız sadece telefon ile sınırlı ise, bu yorumda bulunmanızı anlayabilirim fakat HTC gibi Xiaomi'nin sadece telefon üretimi, satışı yok... Yüzlerce değişik ve kaliteli ürünleri mevcut... ;)

* * *

Bu şekilde yorum yapınca, bazıları zannediyor ki; marka fanatiği falan vs. :D İlgisi yok, daha iyi fayda fiyat telefonu gördüğüm anda, Xiaomi'den anında vazgeçerim... :^)

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Hocam bende batsın istemem yada kötü durma düşünsün istemem ama formlarda herkes aynı durdan şikayetçi. Bir yıllık cihaz lara bile zar zor yada sorunlu yazılım veriyor. İnsanlar bir markadan soğudumu o markaya birdaha zor döner. Kaldıki xiaomi diğer firmalardan ayıran en büyük avantajı ucuz olması. Samsung yada diğer firmalar gibi fiyatı yukarı çektiği anda durumu görürüz. Ülkemizde şu an amiral gemi fiyatları belli xiaomi cihazların fiyatı da arttı durum ne olur bilmem..
Bu gidişat ile Xiaomi çok çok iyi yerlere gelir, bakış açınız sadece telefon ile sınırlı ise, bu yorumda bulunmanızı anlayabilirim fakat HTC gibi Xiaomi'nin sadece telefon üretimi, satışı yok... Yüzlerce değişik ve kaliteli ürünleri mevcut... ;)

* * *

Bu şekilde yorum yapınca, bazıları zannediyor ki; marka fanatiği falan vs. :D İlgisi yok, daha iyi fayda fiyat telefonu gördüğüm anda, Xiaomi'den anında vazgeçerim... :^)

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1

* * *

Batıyor zaten . biz neyse onu söylüyoruz ama xaomiye toz kondurmayanlar anca kendileri çalar kendileri oynar

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi max 2 resmen cami duvarına bırakılan üvey evlat muamelesi görüyor resmen android 8'i bile alamadı daha
İyi ki almadı, yoksa Windows Vista kurulmuş masaüstü pc ye dönerdi. Xp de kalın rahat edin.

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
MİUI 10 için de benzeri şeyler söyleniyordu.

Henüz dağıtımları stabil hale getirmeden böyle bir yeniliğin içine girmek bana kalırsa MİUI 10'un başarısızlığının kabul edilişinin bariz beyanatıdır.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Batıyor zaten . biz neyse onu söylüyoruz ama xaomiye toz kondurmayanlar anca kendileri çalar kendileri oynar
Şirket değeri yüzde 34 değer kaybı yaşayan Ayfon'a batıyor denilebilir mi? smirk~~

hasan35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
1
iPhone batmaz ama iPhone nun tırnağı olmayan xiomi bu kafayla giderse Sony gibi 3 milyon tel.sattim diye göbek atar duruma gelir ayni HTC gibi burada bir çok ark. telefon yerine koymadığı yerden yere vurduğu oneplus 5t bile 9.pie aldı üstünede 2 yazılım daha aldi xioami de hikaye anlatsın bilmem kaçıncı ceyrekmis MIUI 11 mis mis

Üst Alt