İnceleme Xiaomi mi note 3

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar, merhaba. 10 gün önce AliExpress-den sipariş verdiğim mi note 3 elime ulaşdı. Ancak telefonun sorunlu olduğunu düşünüyorum. Telefonun ekranında beyaz yansımlar mevcut. Ekran görüntüsü alıb, başka telefona atdığım zaman bu yansımalar gözükmüyor. Hemen disput açdım. Kanıtlar yükledim, ama satıcı rom sorunu olduğunu, yeni rom yüklemem gerektiği yanıtı verdi. Format atıb global rom yüklememe rağmen sorun çözülmüş değil. Aynı zamanda yüz tanıma kiliti de yok telefonda. Ayarlar kısmında da bulamıyorum. Açıkca hatalı ekran. Display ghosts diye sorundan bahsediliyor karşılaşmış olduğum durumla alakalı, ancak bu soruna lg telefonlarda rastlanmış, hiç bi yerde mi note 3-de böyle bir sorundan bahs edilmemiş. Lütfen bana yardımçı olurmusunuz. Böyle sorunlarla karşılaşan oldumu aranızda ve nasıl çöze bilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Panel arızalı dispute ile hakkınızı arayın.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Arkadaşlar, merhaba. 10 gün önce AliExpress-den sipariş verdiğim mi note 3 elime ulaşdı. Ancak telefonun sorunlu olduğunu düşünüyorum. Telefonun ekranında beyaz yansımlar mevcut. Ekran görüntüsü alıb, başka telefona atdığım zaman bu yansımalar gözükmüyor. Hemen disput açdım. Kanıtlar yükledim, ama satıcı rom sorunu olduğunu, yeni rom yüklemem gerektiği yanıtı verdi. Format atıb global rom yüklememe rağmen sorun çözülmüş değil. Aynı zamanda yüz tanıma kiliti de yok telefonda. Ayarlar kısmında da bulamıyorum. Açıkca hatalı ekran. Display ghosts diye sorundan bahsediliyor karşılaşmış olduğum durumla alakalı, ancak bu soruna lg telefonlarda rastlanmış, hiç bi yerde mi note 3-de böyle bir sorundan bahs edilmemiş. Lütfen bana yardımçı olurmusunuz. Böyle sorunlarla karşılaşan oldumu aranızda ve nasıl çöze bilirim?
Yüz tanıma kilidi yazılımsal, global kararlıda yok, telefonu aldığımda bende de yoktu, miuipro rom yükleyince yüz tanıma geldi, fakat ekran sorunu yazılımsal olmaz, kesinlikle sizin ekran arızalı başka rom yüklesenizde ekran düzelmez, inşallah paranızı geri alabilirsiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Peki arkadaşlar telefonu alıp sorunsuz bulan arkadaşlar hangi satıcıdan aldi bilgi verirlerse aynı yolu izleyelim şimdiden teşekkürler

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Peki arkadaşlar telefonu alıp sorunsuz bulan arkadaşlar hangi satıcıdan aldi bilgi verirlerse aynı yolu izleyelim şimdiden teşekkürler
Ben cepport dan aldım.

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hocam merak ettiğim bir konu, telefonu çinden kaça Aldınız AliExpress te baktım ben 1350 ile 1400 tl arası. Birde bunlara imei kayıt yaptıracaksın hemen hemen aynı fiyata GarantisiZ almış olacaksın. Neden böyle bişey yaptınız.

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Ben sahibinden. Com'dan semers iletişimden aldım.

emir2063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
IOS
Cihazım
IPHONE
Konular
0
1. 660 işlemci ile ilgili youtube inceleme videoları ve oyun deneyimleri var izleyin faydası olacaktır.
2. Fotoğraf çekimi iyi ama siz de hangi iPhone modeli var bilmiyoruz dxomark testinde ilk 10 olan bir cihaz. İPhone 7 plus ın önüne geçmiş 90 puan almış karar sizin.
3. Video kısmında optik sabitleme işe yarıyor en azından ben kendi mi 5s plus telefonum ile note 3 ü denedim bende ois yok arada bariz fark vardı.

Teşekkürler dostum
[doublepost=1517746502,1517746322][/doublepost]
1. 660 işlemci ile ilgili youtube inceleme videoları ve oyun deneyimleri var izleyin faydası olacaktır.
2. Fotoğraf çekimi iyi ama siz de hangi iPhone modeli var bilmiyoruz dxomark testinde ilk 10 olan bir cihaz. İPhone 7 plus ın önüne geçmiş 90 puan almış karar sizin.
3. Video kısmında optik sabitleme işe yarıyor en azından ben kendi mi 5s plus telefonum ile note 3 ü denedim bende ois yok arada bariz fark vardı.

Teşekkürler dostum

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mı

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Arkadaşlar ekran koruyucu ve kılıf tavsiyeniz var mı

Cepport'un nano ekran koruyucusunu kullanıyorum.Çok memnunum.Gittigidiyor üzerinden ulaşabilirsiniz

[doublepost=1517755406,1517755374][/doublepost]

Ben de cepporttan aldım

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Mi note 3 dxomarkta s8+ dan bile iyi not almış.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt