İnceleme Xiaomi mi note 3

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Arkadaş bi telefon alıcaz amma sorun çıkmış.Ne yapacağımı bilmiyorum şimdi.
[doublepost=1517735352,1517735320][/doublepost]Arkadaş bi telefon alıcaz amma sorun çıkmış.Ne yapacağımı bilmiyorum şimdi.

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Arkadaslar merhaba , 2 haftadır mi note 3 kullanıyorum. İlk zamanlarda şarj süresi çok iyiydi , ilk geldiğinde global 9.1.3.0 sürümü yüklüydü ve şarjdan çok memnundum faceid de vardı fakat 9.1.4.0 a geçtim şarjı 1 günü zor cilarmaya başladı. Eski sürüme dönme şansım var mı ? Ya da format önerir misiniz? Formatta hard mi yoksa fabrika ayarından sifirlamak mi gerekir ? Burda imei numarasında bir kayıp olur mu? Bir de benim indirilenler kısmında telefonun kendi uygulaması olmasina rağmen ortada reklam çıkıyor bu sorun sizde de var mı ?
Konum açıksa şarj ı çok etkiliyor, kapatıp denemenizi tavsiye ederim.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

szrglmz123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Eski sürüme dönmek için bootloader kilidi açık olmalı değilse açtırmanız gerekli. Daha sonra eski sürümün .tgz uzantılı fastboot dosyasını bulup fastboot yüklemesi yaparsanız olur.

Eğer güncellemeden sonra sıkıntı yaşıyorsanız telefon ayarlarından fabrika verilerine sıfırlayın. İmei durumu sanırım imei atılmış cihazlarda sorun oluyor. Sizin cihaz eğer resmi yoldan geldiyse imei gitme durumu olmaz.

Fastboot ile rom kurma forumda mevcut.

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resmi yolla olup olmadığını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ? İdealsecim mağazasından almıştım 2 hafta önce. Peki siz bu telefonu kullaniyorsaniz indirmeler kısmında reklam çıkıyor mu bakabilir mısınız?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Resmi yolla olup olmadığını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim ? İdealsecim mağazasından almıştım 2 hafta önce. Peki siz bu telefonu kullaniyorsaniz indirmeler kısmında reklam çıkıyor mu bakabilir mısınız?
Tamam resmi ithalat ile gelen cihaz sorun olmaz.

szrglmz123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
sezer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Konum açıksa şarj ı çok etkiliyor, kapatıp denemenizi tavsiye ederim.

Konum açık değil hatta daha dikkatli kullanmaya çalışıyorum. İlk günlerde bitsin diye uğraşıyordum şimdi çok daha hızlı tukeniyor. Pek bir program oyun da yüklemedim

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Bende reklam yok, rom miuipro
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

emir2063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
IOS
Cihazım
IPHONE
Konular
0
Slm arkadaşlar bende not 3 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olcak. Öncelikle 660 işlemci uzun kullanımlarda ve oyunlardan sonra ISINMA oluyormu. 2. Fotoğraf çekimlerde gerçeğe yakın mı? Şuan ıphone kullanıyorum en sevdiğim yanı gerçeğe en yakın olması. 3. Video çekimlerde optik sabitleme işe yarıyormu. Teşekkürler

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Slm arkadaşlar bende not 3 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olcak. Öncelikle 660 işlemci uzun kullanımlarda ve oyunlardan sonra ISINMA oluyormu. 2. Fotoğraf çekimlerde gerçeğe yakın mı? Şuan ıphone kullanıyorum en sevdiğim yanı gerçeğe en yakın olması. 3. Video çekimlerde optik sabitleme işe yarıyormu. Teşekkürler

1. 660 işlemci ile ilgili youtube inceleme videoları ve oyun deneyimleri var izleyin faydası olacaktır.
2. Fotoğraf çekimi iyi ama siz de hangi iPhone modeli var bilmiyoruz dxomark testinde ilk 10 olan bir cihaz. İPhone 7 plus ın önüne geçmiş 90 puan almış karar sizin.
3. Video kısmında optik sabitleme işe yarıyor en azından ben kendi mi 5s plus telefonum ile note 3 ü denedim bende ois yok arada bariz fark vardı.

Ceyhun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ceyhun
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar, merhaba. 10 gün önce AliExpress-den sipariş verdiğim mi note 3 elime ulaşdı. Ancak telefonun sorunlu olduğunu düşünüyorum. Telefonun ekranında beyaz yansımlar mevcut. Ekran görüntüsü alıb, başka telefona atdığım zaman bu yansımalar gözükmüyor. Hemen disput açdım. Kanıtlar yükledim, ama satıcı rom sorunu olduğunu, yeni rom yüklemem gerektiği yanıtı verdi. Format atıb global rom yüklememe rağmen sorun çözülmüş değil. Aynı zamanda yüz tanıma kiliti de yok telefonda. Ayarlar kısmında da bulamıyorum. Açıkca hatalı ekran. Display ghosts diye sorundan bahsediliyor karşılaşmış olduğum durumla alakalı, ancak bu soruna lg telefonlarda rastlanmış, hiç bi yerde mi note 3-de böyle bir sorundan bahs edilmemiş. Lütfen bana yardımçı olurmusunuz. Böyle sorunlarla karşılaşan oldumu aranızda ve nasıl çöze bilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Arkadaşlar, merhaba. 10 gün önce AliExpress-den sipariş verdiğim mi note 3 elime ulaşdı. Ancak telefonun sorunlu olduğunu düşünüyorum. Telefonun ekranında beyaz yansımlar mevcut. Ekran görüntüsü alıb, başka telefona atdığım zaman bu yansımalar gözükmüyor. Hemen disput açdım. Kanıtlar yükledim, ama satıcı rom sorunu olduğunu, yeni rom yüklemem gerektiği yanıtı verdi. Format atıb global rom yüklememe rağmen sorun çözülmüş değil. Aynı zamanda yüz tanıma kiliti de yok telefonda. Ayarlar kısmında da bulamıyorum. Açıkca hatalı ekran. Display ghosts diye sorundan bahsediliyor karşılaşmış olduğum durumla alakalı, ancak bu soruna lg telefonlarda rastlanmış, hiç bi yerde mi note 3-de böyle bir sorundan bahs edilmemiş. Lütfen bana yardımçı olurmusunuz. Böyle sorunlarla karşılaşan oldumu aranızda ve nasıl çöze bilirim?
Telefon ekranı sorunlu başka bir çare aramaya gerek yok dispute ile devam edin durumu aliexpress e de bildirin. Ancak neden ta çinden aldınız sorması ayıp kaça geldi? Burda 1500 e alınabiliyor ve her 2 imei de kayıtlı oluyor.

Üst Alt