İnceleme Xiaomi mi note 3

Ümit Bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
0
Peki arkadaşlar telefonu alıp sorunsuz bulan arkadaşlar hangi satıcıdan aldi bilgi verirlerse aynı yolu izleyelim şimdiden teşekkürler

Cepport tan aldim. Bu forumu gordukten ve miui forumlari biraz okuduktan sonra cepport tan almaya karar verdim. Cok sukur bi borun cikmadi. Teknolojik cihaz isi sans isi bence. Hatali urun her markada olabilir. Nerden alirsaniz alin heryerde karsiniza cikabilir. Ama onemli olan sorunlarinizi cozeb
Peki arkadaşlar telefonu alıp sorunsuz bulan arkadaşlar hangi satıcıdan aldi bilgi verirlerse aynı yolu izleyelim şimdiden teşekkürler

Krhnn64

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ethem
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Hepinize iyi forumlar arkadaşlar. Bugün foruma bir baktım cihaz hakkında bir sorun var mı diye ve bazı kişilerde video kaydında sesin boğuk gelmesi vs. gibi sorunlar oluyormuş daha sonra kendi mi note 3 cihazımda denedim diğer telefonla karşılaştırarak herhangi bir sorun görmedim.Daha sonra aynı ses kaydını ses kaydedici uygulamasıyla yaptığımda sesler boğuk cızırtılı ve aniden yükselip alçalarak geldi.Başka bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?Ben yazılımsal olduğunu duşunuyorum kronik bir sorun olabilir mi sizce ?

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Facebook Mi Türkiye grubunda bir kullanici Mi Note 3 ' e güncelleme geldi yazmış yorumları okurken heyecandan kapattim kontrol ettim bana gelmemiş postu atan arkadaşı da bulamadım. Bir kontrol eder misiniz güncelleme var mı ?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Facebook Mi Türkiye grubunda bir kullanici Mi Note 3 ' e güncelleme geldi yazmış yorumları okurken heyecandan kapattim kontrol ettim bana gelmemiş postu atan arkadaşı da bulamadım. Bir kontrol eder misiniz güncelleme var mı ?
Sistem uygulama güncellemesi gelmiş. Normal güncelleme değil.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Arkadaşlar mi note 3 mavi renk alicam cepport ya kalmamış.hepsiburada dan alırsam, telefonda sorun çıkması halinde değişimde sıkıntı yaşar mıyım? Pazartesi yada salı almayı düşünüyorum.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Ben bulamadim hocam nereden bakiyorduk
[doublepost=1517771332,1517771261][/doublepost]
Ben bulamadim hocam nereden bakiyorduk
Ayarlar menüsü arama kısmına sistem güncellemeleri yazın bulursunuz

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

danceofthemaths

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin Köle
Cihazım
İphone Se
Meslek
Memur
Konular
0
Arkadaşlar mi note 3 mavi renk alicam cepport ya kalmamış.hepsiburada dan alırsam, telefonda sorun çıkması halinde değişimde sıkıntı yaşar mıyım? Pazartesi yada salı almayı düşünüyorum.
Hepsiburadadan almış olduğum mi note 3 cuma günü geldi 3 gündür kullanıyorum şimdilik herhangibir sıkıntı yok cihaz delta garantili geldi bilginiz olsun ekran paneli de jdi, herhangi bir sorun olursa mecburen ithalatçı firma çözer diye düşünüyorum umarım olmaz

Xiaomi Mi Note 3 64 gb

fthpi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Merhaba telefonun ikinci şarjında sonuç resimlerdeki gibi. Genelde sarj konusu merak ediliyor, oldukça tatmin edici.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt