İnceleme Xiaomi mi note 3

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
Nerden ışık sızıyorki ben bakıyorum göremiyorum tam olarak nereye bakmam gerekiyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fthpi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Nerden ışık sızıyorki ben bakıyorum göremiyorum tam olarak nereye bakmam gerekiyor.

Arka tarafta mi logosunun altında CE yazısının oradan.

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Genel olarak var hocam kronik hatta. Şanslıymışsınız.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam daha oncekı sayfalarda da bahsettık bız. bu bır hata degıl. ıthalat garantılı olanlarda devletın koydugu bır kural sonucu lazer baskı var. oradanda ekran son parlaklıgında ıken cok hafıf ısık gozukuyor

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
hocam daha oncekı sayfalarda da bahsettık bız. bu bır hata degıl. ıthalat garantılı olanlarda devletın koydugu bır kural sonucu lazer baskı var. oradanda ekran son parlaklıgında ıken cok hafıf ısık gozukuyor

Hata hocam ama Xiaomi kaynakli değil desek daha doğru olur. Cihazi tasarlarken Türkiye de böyle bir durum olacağını dusunememisler.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Hata hocam ama Xiaomi kaynakli değil desek daha doğru olur. Cihazi tasarlarken Türkiye de böyle bir durum olacağını dusunememisler.
Tabi bu telefonun veya firmanin sucu degil telefonun yazilim hatasi cok orasi ayri ama bu isik turklerin basinin altindan cikmis :D

cem_16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
XiaomiNote 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba bende redmi note 4 den mi not 3 e geçiş yaptım, telefon herşeyiyle sorunsuz, bende hepsiburada dan aldım panel sharp yalnız arkada bende de ışık sızması var, delta yı aradım yollayın falan dediler hiç gerek görmedim karanlıkta parlaklık çok olunca hafif belli oluyor, ben yaklaşık 1.5 yıldır xiaomi kullandığım için telefon tam istediğim gibi, şarjı redmi note 4 den bile iyi gidiyor pil gücü düşük olmasına rağmen, iki telefon arasında fotoğraf kalitesi olarak oldukça fark var mi note 3 açık ara önde, telefon çok daha kibar ve zarif,

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Arkadaşlar merhaba bende redmi note 4 den mi not 3 e geçiş yaptım, telefon herşeyiyle sorunsuz, bende hepsiburada dan aldım panel sharp yalnız arkada bende de ışık sızması var, delta yı aradım yollayın falan dediler hiç gerek görmedim karanlıkta parlaklık çok olunca hafif belli oluyor, ben yaklaşık 1.5 yıldır xiaomi kullandığım için telefon tam istediğim gibi, şarjı redmi note 4 den bile iyi gidiyor pil gücü düşük olmasına rağmen, iki telefon arasında fotoğraf kalitesi olarak oldukça fark var mi note 3 açık ara önde, telefon çok daha kibar ve zarif,
sıtede kım admın bılmıyorumda belırlı mesajları ustte gosterebılırlermı acaba ? ısık sızması hata degıl hocam ustte de bahsettım

akavuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Valla bende kararsız kaldım şimdi.Bazı arkadaşlar ışık sızması yok diyor.Benim telefon da başka sorun yok herşeyiyle memnunum ama neden benimkinde bu ışık sızması varki? 14 gün dolmadan iade etsemmiki?Ama yeni gelen telefonda da olma ihtimali var.İadeyle kargoyla falan uğraşmaya gerek var mı kararsız kaldım.Zaten kılıf takıyorum ve daha çok karanlıkta belli oluyor.

cem_16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
XiaomiNote 3
Konular
0
Ben ışık sızması için sorun demedim hiçbir şekilden problem edecek bir durum değil. angel~~

Üst Alt