Soru Xiaomi Mi Max2 Kullanım Deneyimi

Conqueror7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Max 2
Konular
1
Xiaomi Mi Max2 Alacaklar için cihaz kullananları artı ve eksilerini belirtsinler

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu cihaz sizde de baş ağrısı yaptımı?
Tüm gün aktif kullanıyorum elimden düşmez cihaz..ve tüm gün baş ağrısı çekiyorum..
Cihazın sar değerini bilmiyorum ama beni etkilediği kesin..
Sizde durum ne?
Valla bende de baş ağrısı var ama sinüzitten kaynaklı....Telefonu bir kaç gün kullanmamayı denermisiniz lütfen?
Baş ağrınız geçmezse, o zaman cihazdan kaynaklı olma olasılığı var diyebiliriz

Oyla:

hawkmoon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
x
Cihazım
mimax2
Konular
1
merhaba. xa ultradan mimax 2 ye gecmeye değer mi? mi max batarya ve biraz daha buyuk ekran olarak cezbedici. İki sorum daha var kullanici arkadaslara:
fm radyo var mi? 128 mi yoksa 64 mu almali?

Oyla:

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Xa yı bilmiyorum ama Mi Max 2 çok çok iyi bir telefon. FM Radyo var. 2 sim kart kullanırsan 128 lik.64 lük boş alan 54 GB.

Oyla:

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Xa yı bilmiyorum ama Mi Max 2 çok çok iyi bir telefon. FM Radyo var. 2 sim kart kullanırsan 128 lik.64 lük boş alan 54 GB.
Ben de note 4 ile max 2 arasında kararsız kaldım.vodafone kullanıyorum ve sözleşmem var.4g hızından mahrum kalmak da istemiyorum.Ama max 2 de band 20 desteği yokmuş.note 4 de varmış.Baya kararsızım.Max 2 alırsam 128 gb olan modeli alacağım.

Oyla:

hawkmoon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
x
Cihazım
mimax2
Konular
1
Ben de note 4 ile max 2 arasında kararsız kaldım.vodafone kullanıyorum ve sözleşmem var.4g hızından mahrum kalmak da istemiyorum.Ama max 2 de band 20 desteği yokmuş.note 4 de varmış.Baya kararsızım.Max 2 alırsam 128 gb olan modeli alacağım.

Oyla:

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Bende Vodafone kullanıyorum Antalya'da hiç bir yerde hiç bir sıkıntı yaşamadım Her yerde 4g kullanıyorum. Band 20 kırsal kesimlerde sorun.

Oyla:

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Bende Vodafone kullanıyorum Antalya'da hiç bir yerde hiç bir sıkıntı yaşamadım Her yerde 4g kullanıyorum. Band 20 kırsal kesimlerde sorun.
Bunu duymak güzel.Çünkü gönlümden geçen max 2.Bir sorum daha olacak note 4 ün kullandığı uygulamaları veya temaları max e yükleyebiliyor munuz?

Oyla:
Üst Alt