Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Evet tüm bilgiler sıfırlanıyor. yedek almanızda fayda var. Şu an 8.11.15 güncellemesini de yaptı. inşallah bluetooth sorunu da çözülmüştür android 9 ile. birazdan sonuçları bildiririm.

8.11.15 güncellemesi de bitti. Tek kelimeyle görüntü çok hoş. şunca zamandır stable'da boş yere sıkıntı çekmişim.
Ne gibi değişiklikler var acaba? Bu kararlı stabil sıktı artık, güncelleme yok, hataların düzeldiği yok...

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Ne gibi değişiklikler var acaba? Bu kararlı stabil sıktı artık, güncelleme yok, hataların düzeldiği yok...

Öncelikle 3 aydır uğraştığım bluetooth ile araç üzerinden müzik dinleyememe sorununu çözdüm. Bunun dışında kamera ile ilgili değişiklikler var. night mode, 960 fps ağır çekim, çentiğin solunda bildirim ikonu gösterme vs vs. çok inceleyemedim henüz. ama stable'dan daha iyi gibi.

Son düzenleme:

umut495

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi TVBOX
Konular
4
Whatsapp mesajlarının, telefon sessizdeyken de sesli bildirim verme sorunu devam ediyor mu?

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Facede bildirim sesi acık olduğu halde ses gelmiyor sizde böyle sorun varmı

Serkan4141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Xiami mi 8
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

İndirme bağlantıları güncellenmiştir. (06.11.2018)

Fastboot (Miui 10 V10.0.2.0);

Fastboot (Miui 10 Haftalık V8.11.2) Android 9 Pie;

Recovery (Miui 10 Haftalık 8.11.2) Android 9 Pie;

Recovery (Miui 10 V10.0.3.0);

Faasboot romu indirdim nasil yüklerim yardimci olurmusunuz.
Bootlader kilidini açtim bu arada​
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

İndirme bağlantıları güncellenmiştir. (06.11.2018)

Fastboot (Miui 10 V10.0.2.0);

Fastboot (Miui 10 Haftalık V8.11.2) Android 9 Pie;

Recovery (Miui 10 Haftalık 8.11.2) Android 9 Pie;

Recovery (Miui 10 V10.0.3.0);
Bootlader kilidini açtim
Faasboot romu indirdim mi8 için nasil yüklerim bunromu

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Facebook ve twitterı bilmiyorum ama bende de instagram sesleri gelmiyor. Yine instagram simgesi aod ekranında gözükmüyor. Şarj da aşırı tükenmeye başladı. Sabah çıkarttığım telefon akşam 6'da tamamen bitti.
Neden bir taraf düzeltilip sürekli başka taraf bozuluyor anlamış değilim.

efsanae6868

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Mi8
Konular
6
Bende Instagram danda gelmiyor ses ama şarjda sıkıntı yok bende sabah 9 da çıkardım şuan yüzde 53 şarj var daha ama oynadınmı teli dersen fazla degi

Osgul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper Ergene
Cihazım
mi5
Konular
2
Mi8 telefondan hiç memnun kalmadım. Görüşme sesi parazitli, GPS çalışmadı kurmak için geberdik ama randımansız, Pil durduk yerde yarım günde bitmeye başladı. Yüz tanıma yok...Rezalet...
Arkadaşlar ben kullanmaktayım Ağustos ayından bu yana pil yarım günde bitiyor. Gece fotoğraf çekimlerinde 5 telefondan en kötü çeken mi 8 di... Ayarları mı yanlış? bütün ayarlar ver ama en kötü sü benimkiydi. Flaş açıldığında bile en kötüsüydü. Kaldı ki bu telefonlardan iphone ve Huewei de yoktu, kıytırık Samsung Telefonlar bile iyi çekti. Sorun bende dedim farklı kişiye çektirdim ama sonuç gene rezalet. Fotosu en iyi puanı alan denen tel en kötüydü. Belki kusurlu olan telefonlardan birine denk geldim, ama gidecek yerim yok. Mi 5 te aynı sorunlardaydı 6. aydan sonra fiyasko...

MIUI 10 Global Stable Rom 10.0.3.0 TWRP ile
MIUI Global10.0 ] Kararlı 10.0.3.0(OEAMIFH) arasında fark varmıdır.
Benim telefonumun kötü olmasına sebep midir.

Cevaplarsanır sevinirim.

Son düzenleme:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Arkadaşlar ben kullanmaktayım Ağustos ayından bu yana pil yarım günde bitiyor. Gece fotoğraf çekimlerinde 5 telefondan en kötü çeken mi 8 di... Ayarları mı yanlış? bütün ayarlar ver ama en kötü sü benimkiydi. Flaş açıldığında bile en kötüsüydü. Kaldı ki bu telefonlardan iphone ve Huewei de yoktu, kıytırık Samsung Telefonlar bile iyi çekti. Sorun bende dedim farklı kişiye çektirdim ama sonuç gene rezalet. Fotosu en iyi puanı alan denen tel en kötüydü. Belki kusurlu olan telefonlardan birine denk geldim, ama gidecek yerim yok. Mi 5 te aynı sorunlardaydı 6. aydan sonra fiyasko...

Cevaplarsanır sevinirim.
İki romda aynısı zaten TWRP flaşlama şekli sadece

Cevaplarsanır sevinirim.
Bende kullanıyorum mi8 ve son derece güzel, iki gün pil dayanıyor kamerada gayet iyi senin cihazda bir sorun var herhalde

Üst Alt