Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Bi bilgi verin benim telefonum kullanılmaz hale geldi diye sizden kısa zamanda teslim olacak cihaz istedim uzayacaksa bana para iadesi yapın lütfen başka arkadaşlardan alayım.

Regionella

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
OnePlus 3T
Meslek
Dr.
Konular
0
Koray bey merhaba. Sms attım cevap gelmedi, müsait değildiniz sanırım haftasonu.

Getirdiğiniz OnePlus 3T benimkidir umarım. Kargo takip no da atarsanız sevinirim. iyi satışlar.

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Mesajlarımda bunu size 1000 kez belirttim.Ozaman derdinizki emre bey alamam iadeyi boyle kullanın die.ha bugün ha yarın die görüştük ben kabul ettim siz faarklı cihazlara yönlendirdiniz tavsiyelerinizi dinledim.yani siz ne dediyseniz ben onu yaptım.mesaj yazdım foruma bilgi vericem die siz umursamadınız yani buraya bu konuları siz getirdiniz bir nevi.c.tesi kargoladım dediniz.şimdi bugün diosunuz takip nosu verin ozaman
Son durum nedir hocam ben yarım saat önce irtibatt kurdum dükkana geciyorum dedi gönderecekmisiniz dedim cvp yok! Sizde durum nedir?

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Son durum nedir hocam ben yarım saat önce irtibatt kurdum dükkana geciyorum dedi gönderecekmisiniz dedim cvp yok! Sizde durum nedir?
Bana akşam kargoya vereceğini söyledi.Eğer takip no paylaşırsa iletirim bende.beklemedeyim.

kartal21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tekin
Cihazım
mi 5s
Meslek
emekli
Konular
3
Anlamakta zorlanıyorum, insanları bilgilendirmek, 2 kelime mesaj yazmak bu kadar mı zor... Telefon günümüzde artık lüx değil bir ihtiyaç ve siz haftalarca insanları bekletiyorsunuz, sonra ne bir mesaj ne bir telefon... İnsanlar burada çaresizce acaba telefonum gelecek mi diye bekliyor. Çoğu da burada sesini yükseltecek ama çekiniyor insanlar. Bu ön ödeme işi akıl karı değil onu öğrettiniz gerçekten... Kur bir whatsapp grup , telefon sattığın kişiler arasında , insanları bilgilendir. Şimdi nasıl devam edeceksin ticaretine ? nasıl güvenecekler size ? Bende başka birinden ön ödeöeli telefon almıştım ve aynı sorunları yaşamıştım. O yüzden sinirleniyor insan

Regionella

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
OnePlus 3T
Meslek
Dr.
Konular
0
Arkadaşlar koray bey ulaştı baya yoğunmuş telefonların bir kısmı gönderiliyor ve elden teslim ediliyormuş. Benimki de kargoya verilmiş, oneplus 3t

Ekli dosyalar

• IMG-20170116-WA0000.jpg
    IMG-20170116-WA0000.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 50

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Arkadaşlar koray bey ulaştı baya yoğunmuş telefonların bir kısmı gönderiliyor ve elden teslim ediliyormuş. Benimki de kargoya verilmiş, oneplus 3t
Ne mutlu size.Gule gule kullanin.Sabah kargoda dedigi urun halen veremedi ne yazikki aksam oldu atmadi kargo bilgisini.bu kadar iste.yine cevapsiz sorularim ve ben.iade yap diyorum onu da yapmiyor.saplandik bataga

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ön ödemeli'de 35 40 45 günü bulanlara kısmı iadeleri ile cihazlar gönderiliyor.

Emre Bey'in durumu ise tamamen farklı.
Bakın bugün hangi büyük mağazadan alırsanız alın sim takılmış ve jelatini sökülmüş cihazı iade almazlar. Belki keyfi belki de şebeke sorunu diye belirttiği için ona ön ödemede 33 gün civarında teslim ettiğim redmi pro'yu iade aldım. Bakasına sattım, başkası dediğim satın alan kişi de ebeke sorunu bildirmedi. İade aldıktan sonra epey süre geçti ama yine tekrarlıyorum, bir büyük teknoloji mağazasından alıp da sorunlu olarak iade talebi oluşsaydı özellikle tespiti güç şebeke sorunu için sorun tespit edilemedi diye müşteriye geri gönderilirdi. 20 iş günü de bekleme riski var yasal olarak. Emre Bey de çok bekledi ama 20 iş günü yasal süre bir mağazadan alında. Emre Bey de belki bir o kadar bekledi.

1) mx6. bu cihaza farklı birşey yapmış meziu ve G sürüm rom el ile yüklenmiyor. Araştırın görün.
2) mi kilitli mi5s. kendisinin bana ilettiği imei ler ile bunu benden istanbul'da çok uzakta olan bir arkadaş yapıyor ve maalesef istanbul'da Anadolu yakasındaki elektrik kesintileri, bizim mahalledeki elektrik kesintileri kar ve kargoların çalışamaması eklendi.
iki cihazın da yazılımsal bir destek sunmadığım model olması (mi5s'i mi kilitli olanları için, diğerleri için değil)

Elimde kargoların ışıklarının yanmadığı, kepenklerinin kapalı olduğu haftaiçi çekilmiş fotolar var inanmayan mecidiyeköy yurtiçi kargo, mecidiyeköy aras kargo, mecidiyeköy PTT bu şubeleri arayıp bizzat sorabilir, "sizin oralarda geçtiğimiz haftalarda elektrik kesintisi var mı?" diye.

Bugün 4 cihaz kargolandı. 1 cihaz elden teslim edildi, 1 adet elden teslim edilmeye hazır bekliyor.
yarın 3 cihaz daha kargolanacak 2 adet mi mix,1 mi5s siyah.

Ön ödemeliye oneplus 3t avrupa modeli dışında devam etmiyorum martın sonuna kadar zaten.

Ön ödemelerde gecikme dışında da sorun yok. 11.11 ve black friday, yılbaşı postaları hediyeleri ve hava koşullarından gecikme dışında ön ödemeli alıp da cihazını teslim almamış ve almayacak kimse olmayacak.

herşeyin başında Emre nero1453 ön ödemeli redmi pro aldı ve o cihaz gönderilmişti. Eğer ortada art niyetim olsa redmi pro'yu teslim almamış olurdu.

Emre bey size de özelden takip numaranızı atacağım. ayrıca gecikme için cam ve kılıf da hediye edildi. pakete dahil.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
ön ödemeli'de 35 40 45 günü bulanlara kısmı iadeleri ile cihazlar gönderiliyor.

Emre Bey'in durumu ise tamamen farklı.
Bakın bugün hangi büyük mağazadan alırsanız alın sim takılmış ve jelatini sökülmüş cihazı iade almazlar. Belki keyfi belki de şebeke sorunu diye belirttiği için ona ön ödemede 33 gün civarında teslim ettiğim redmi pro'yu iade aldım. Bakasına sattım, başkası dediğim satın alan kişi de ebeke sorunu bildirmedi. İade aldıktan sonra epey süre geçti ama yine tekrarlıyorum, bir büyük teknoloji mağazasından alıp da sorunlu olarak iade talebi oluşsaydı özellikle tespiti güç şebeke sorunu için sorun tespit edilemedi diye müşteriye geri gönderilirdi. 20 iş günü de bekleme riski var yasal olarak. Emre Bey de çok bekledi ama 20 iş günü yasal süre bir mağazadan alında. Emre Bey de belki bir o kadar bekledi.

1) mx6. bu cihaza farklı birşey yapmış meziu ve G sürüm rom el ile yüklenmiyor. Araştırın görün.
2) mi kilitli mi5s. kendisinin bana ilettiği imei ler ile bunu benden istanbul'da çok uzakta olan bir arkadaş yapıyor ve maalesef istanbul'da Anadolu yakasındaki elektrik kesintileri, bizim mahalledeki elektrik kesintileri kar ve kargoların çalışamaması eklendi.
iki cihazın da yazılımsal bir destek sunmadığım model olması (mi5s'i mi kilitli olanları için, diğerleri için değil)

Elimde kargoların ışıklarının yanmadığı, kepenklerinin kapalı olduğu haftaiçi çekilmiş fotolar var inanmayan mecidiyeköy yurtiçi kargo, mecidiyeköy aras kargo, mecidiyeköy PTT bu şubeleri arayıp bizzat sorabilir, "sizin oralarda geçtiğimiz haftalarda elektrik kesintisi var mı?" diye.

Bugün 4 cihaz kargolandı. 1 cihaz elden teslim edildi, 1 adet elden teslim edilmeye hazır bekliyor.
yarın 3 cihaz daha kargolanacak 2 adet mi mix,1 mi5s siyah.

Ön ödemeliye oneplus 3t avrupa modeli dışında devam etmiyorum martın sonuna kadar zaten.

Ön ödemelerde gecikme dışında da sorun yok. 11.11 ve black friday, yılbaşı postaları hediyeleri ve hava koşullarından gecikme dışında ön ödemeli alıp da cihazını teslim almamış ve almayacak kimse olmayacak.

herşeyin başında Emre nero1453 ön ödemeli redmi pro aldı ve o cihaz gönderilmişti. Eğer ortada art niyetim olsa redmi pro'yu teslim almamış olurdu.

Emre bey size de özelden takip numaranızı atacağım. ayrıca gecikme için cam ve kılıf da hediye edildi. pakete dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt