Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
arkdaşlar bu alacağınız cihazlar g,tt, gidiyor gibi sitelerde aynı fıyatlara taksıtlı olarak mevcut neden boyle bir macereya giriyorsunuz anlamıyorum bende fıyat sordum bana donus yaptı fakat fıyatı diğerleriyle aynı

hajkhanx33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
şuan yok
Konular
13
arkdaşlar bende cihaz alacağım fakat cepport bu şahsamı ait bilgilendırrmısınız birde 215ghzli olan versıon hangısı

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Herkese merhaba, yazilanlarin uzerine yorum eklemek adina forum'a uye oldum, Koray sanirim cihazlari getiremedigi ve bizim paralari da kullandigindan, paralari geri odeyemedigi icin zor gunler yasiyor, hala kotu niyetli dusunmek istemiyorum ama kasim 25'den bu yana cihaz bekliyorum ve son donemde benim de mesajlarima geri donmuyor. Bu hareketlerini iyi niyetli olarak adlandirmak biraz güç, dese ki arkadaşlar cihaz mihaz getiremiyorum paralarınızı da bana biraz zaman tanıyın geri ödicem hay allah neyse falan dersin bi şekil idare edersin ama boyle bi tavirla dolandirilmiş gibi hissediyor insan... ayrica aralik 15 olarak da soz vermisti.
Onemli olan burasi bilgilendirme yapilsin insanlar tedirgin olmasin.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Umarım yarın sorunlarınız çözülür, sorular cevap bulur.
arkdaşlar bende cihaz alacağım fakat cepport bu şahsamı ait bilgilendırrmısınız birde 215ghzli olan versıon hangısı
Cepport tamamen ayrı bir firma...

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Telefonu da kapali.istanbulda dukkanini bilen varsa ugrayip bilgi verebilir mi

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
nero1453 sizin ürün bugün kargolandı. buraya takip bilgisi de vereyim. en az mağdur olan sizken neden burada böyle şeyler yazdığınızı anlamak mümkün değil.

redmi pro gönderdim, beğenmediniz iade aldım. hiçbir yasal firmadan aldığınız cihaz jelatini açılınca, sim takılınca iade almaz. servise gönderelim, sorunu var mı vs vs derler. servis raporu vs tutulur. Siz ekran renk kalitesi iyi değilmiş amoled ekranın, şebeke sorunu var dediniz. Şebeke sorunu var mı bilmiyorum çünkü başka rom atıp o cihazı sattım ve geri dönüş olmadı. şebeke sorunu olduğunu da sanmam. Yani bu durumda faturalı bir cihaz alsanız iade yapamazdınız. Size sorunsuz ve kesin beğeneceğiniz cihaz vermek istedim ama fiyat biraz yüksek modelleri önerdim, fiyat nedenli onlarda anlaşamadık.
Türkçe atılması el ve pc ile mümkün olmayan mx6'da karar kıldık, ben yapmıyorum box olan arkadaşa veriyorum dedim, Türkçe yapıldı, renk sorunu oldu.

mi5s lerden mi kilitli de karar kıldık onda da evet çok uzadı ama imei ve türkçe patchkli rom attırmada sorun oldu ki o da box ile yapılıyor çünkü cihazlar mi kilitli.
mx6 ve mi5s'in en sorunlu modelleri arasında tartıştık ve mx6 yok mi5s derken mi kilitli mi5s hazır edildi.

telefon kapalı çünkü yine gidip cihaz getiriyorum bugün.

Son düzenleme:

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
Herkese merhaba, yazilanlarin uzerine yorum eklemek adina forum'a uye oldum, Koray sanirim cihazlari getiremedigi ve bizim paralari da kullandigindan, paralari geri odeyemedigi icin zor gunler yasiyor, hala kotu niyetli dusunmek istemiyorum ama kasim 25'den bu yana cihaz bekliyorum ve son donemde benim de mesajlarima geri donmuyor. Bu hareketlerini iyi niyetli olarak adlandirmak biraz güç, dese ki arkadaşlar cihaz mihaz getiremiyorum paralarınızı da bana biraz zaman tanıyın geri ödicem hay allah neyse falan dersin bi şekil idare edersin ama boyle bi tavirla dolandirilmiş gibi hissediyor insan... ayrica aralik 15 olarak da soz vermisti.
cihazların türkiyeye getirilmesinde sorun var doğru.

geciken telefonlara da kısmı para iadesi yapılarak teslim edilecek.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
cihazların türkiyeye getirilmesinde sorun var doğru.

geciken telefonlara da kısmı para iadesi yapılarak teslim edilecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt