Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
dükkana gelmek isteyen 16'dan sonra gelirlerse iyi olur yoldayım geri dönüyorum.

Tacobel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
garou
Cihazım
xperia z
Konular
0
Gelicek cihazlar neler? Hangi cihazi siparis eden ne kadar daha beklicek? Hepimizin telefonu var sende, bi whatsapp grubu olustursan mumkun mertebe bilgi paylassan hic boyle seyler yasanmicak, kendini bizim yerimize koy lutfen.

Sent from my Xperia Z using Tapatalk

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
nero1453 sizin ürün bugün kargolandı. buraya takip bilgisi de vereyim. en az mağdur olan sizken neden burada böyle şeyler yazdığınızı anlamak mümkün değil.

redmi pro gönderdim, beğenmediniz iade aldım. hiçbir yasal firmadan aldığınız cihaz jelatini açılınca, sim takılınca iade almaz. servise gönderelim, sorunu var mı vs vs derler. servis raporu vs tutulur. Siz ekran renk kalitesi iyi değilmiş amoled ekranın, şebeke sorunu var dediniz. Şebeke sorunu var mı bilmiyorum çünkü başka rom atıp o cihazı sattım ve geri dönüş olmadı. şebeke sorunu olduğunu da sanmam. Yani bu durumda faturalı bir cihaz alsanız iade yapamazdınız. Size sorunsuz ve kesin beğeneceğiniz cihaz vermek istedim ama fiyat biraz yüksek modelleri önerdim, fiyat nedenli onlarda anlaşamadık.
Türkçe atılması el ve pc ile mümkün olmayan mx6'da karar kıldık, ben yapmıyorum box olan arkadaşa veriyorum dedim, Türkçe yapıldı, renk sorunu oldu.

mi5s lerden mi kilitli de karar kıldık onda da evet çok uzadı ama imei ve türkçe patchkli rom attırmada sorun oldu ki o da box ile yapılıyor çünkü cihazlar mi kilitli.
mx6 ve mi5s'in en sorunlu modelleri arasında tartıştık ve mx6 yok mi5s derken mi kilitli mi5s hazır edildi.

telefon kapalı çünkü yine gidip cihaz getiriyorum bugün.
sizi ben çok iyi anlıyorum.sorun şu bilgilendirme.insanlar tedirgin oluyor.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
huawei mate 9
oneplus 3t
mi mix
axon 7

ile dönüyorum. bunlar da yarın kargolanacak.

mi5s kilitli olan ve bir mx6 da bugün kargoda.

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
nero1453 sizin ürün bugün kargolandı. buraya takip bilgisi de vereyim. en az mağdur olan sizken neden burada böyle şeyler yazdığınızı anlamak mümkün değil.

redmi pro gönderdim, beğenmediniz iade aldım. hiçbir yasal firmadan aldığınız cihaz jelatini açılınca, sim takılınca iade almaz. servise gönderelim, sorunu var mı vs vs derler. servis raporu vs tutulur. Siz ekran renk kalitesi iyi değilmiş amoled ekranın, şebeke sorunu var dediniz. Şebeke sorunu var mı bilmiyorum çünkü başka rom atıp o cihazı sattım ve geri dönüş olmadı. şebeke sorunu olduğunu da sanmam. Yani bu durumda faturalı bir cihaz alsanız iade yapamazdınız. Size sorunsuz ve kesin beğeneceğiniz cihaz vermek istedim ama fiyat biraz yüksek modelleri önerdim, fiyat nedenli onlarda anlaşamadık.
Türkçe atılması el ve pc ile mümkün olmayan mx6'da karar kıldık, ben yapmıyorum box olan arkadaşa veriyorum dedim, Türkçe yapıldı, renk sorunu oldu.

mi5s lerden mi kilitli de karar kıldık onda da evet çok uzadı ama imei ve türkçe patchkli rom attırmada sorun oldu ki o da box ile yapılıyor çünkü cihazlar mi kilitli.
mx6 ve mi5s'in en sorunlu modelleri arasında tartıştık ve mx6 yok mi5s derken mi kilitli mi5s hazır edildi.

telefon kapalı çünkü yine gidip cihaz getiriyorum bugün.

Mesajlarımda bunu size 1000 kez belirttim.Ozaman derdinizki emre bey alamam iadeyi boyle kullanın die.ha bugün ha yarın die görüştük ben kabul ettim siz faarklı cihazlara yönlendirdiniz tavsiyelerinizi dinledim.yani siz ne dediyseniz ben onu yaptım.mesaj yazdım foruma bilgi vericem die siz umursamadınız yani buraya bu konuları siz getirdiniz bir nevi.c.tesi kargoladım dediniz.şimdi bugün diosunuz takip nosu verin ozaman

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Benim telefonda durum ne ? Koray bey

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
Bende selduman beye z11 sipariş vermişdim bir buçuk ay kadar da beklemişdim lakin kış şartları başka nedenlerden dolayı cihazım gelmedi dedi ve paramı fazlasıyla iade etti. vesveseye kapılmadan beklemek gerekiyor ben cihaza kavuşamadım sadece​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Bende selduman beye z11 sipariş vermişdim bir buçuk ay kadar da beklemişdim lakin kış şartları başka nedenlerden dolayı cihazım gelmedi dedi ve paramı fazlasıyla iade etti. vesveseye kapılmadan beklemek gerekiyor ben cihaza kavuşamadım sadece
Böyle kocaman renkli yazmanıza gerek yok öncelikle.ben de cihazı ilk gönderimde teslim aldım.problemler sonrasında başladı.siz sonraya denk gelmediniz.dolayısıyla yapacağınız yorumlar alacak arkadaşları etkiyecektir.halen kargo sipariş nosu gelmedi.urun gelmeden yazmaya devam edeceğim.umarım başınıza böyle bir olay gelmez.kendini buradaki insanların yerine koy paran gelmese idi.

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
Böyle kocaman renkli yazmanıza gerek yok öncelikle.ben de cihazı ilk gönderimde teslim aldım.problemler sonrasında başladı.siz sonraya denk gelmediniz.dolayısıyla yapacağınız yorumlar alacak arkadaşları etkiyecektir.halen kargo sipariş nosu gelmedi.urun gelmeden yazmaya devam edeceğim.umarım başınıza böyle bir olay gelmez.kendini buradaki insanların yerine koy paran gelmese idi.
hocam ben sadece selduman beyle benim durumumu yazmak istedim kişisel algılamayın yazının renglere ve büyüklüğnü de takılmayın
sonuçda 48 gün bekleyip cihaz alamayıp hayal kırıklığına uğrayıp telefonsuz kalanda siz değilsiniz benim durumumuda siz anlayamazsınız saygılar inşallah telefonunuzu alırsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt