Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Yeni urun alacak olan arkadaslar benden haber bekleyin derim.Benim sorunumu cozmezse magdur olma ihtimaliniz yuksek.urunu gelmeyen arkadaslar da burada ortak yazalim.magduriyet yasanmasin.gerek bu mesajlar gerekte site yonetimi koray beye mesaj gonderdiler halen donmedi.bu mesaji yazarken bile whatsupta online ve donus yapmiyor....

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Urun alip da arkadasla irtibatta problem yasayan varmi cevap alamamaktayim ve urunum halen gelmedi
Muhtemelen yarın cevap verir. Teslim süresi vaad ettiginden uzun oldu biraz ? Ama gönderecegi kanaatindeyim

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Muhtemelen yarın cevap verir. Teslim süresi vaad ettiginden uzun oldu biraz ? Ama gönderecegi kanaatindeyim
Ilgine tesekkurler.ancak bizim irtibatimiz kasimdan beri var.ilk cihazi gecikmelide olsa gonderdi.iade ettim.benim cihazi satti.daha sonra mx6 mi5s gibi cihazlari gorustuk.tam karar verdim baska diger cihaza yonlendirdi.son olarak c.tesi sabah kargoya verip kargo fisi atacakti atmadi yaklasik 20 mesaj attim hic cevap yok.okudugunu goruyorum.iyi niyetinin son zamanlarda bozulduguna inaniyorum.site yonetimi kendisine mesaj atmis ona bile cevap vermiyor varin siz dusunun.alan ve alacak arkadaslar irtibatli olalim.problem olabilir dusuncesindeyim.980 tl param var kendisinde.

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Bu kadar yazismayi bilmiyor mu saniyorsunuz pekala savunabilir kendisini.alan arkadaslardan urunu gelmeyenler sizden ricam yazismalarinizi buradan yapinki herkes okusun seffaf olsun cevap verdigi arkadas varsa yazsin

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Bu kadar yazismayi bilmiyor mu saniyorsunuz pekala savunabilir kendisini.alan arkadaslardan urunu gelmeyenler sizden ricam yazismalarinizi buradan yapinki herkes okusun seffaf olsun cevap verdigi arkadas varsa yazsin
benimki de gelmedi bana gecen hafta için gönderecegim demişti alırken c.tesi cihaz geldi rom atıp gönrecegim dedi pazartesiyi bekliyorum göndermesse ve yahut bir aksilik cikarsa hakkımı ararım. 1450 tl aldı. Ama yinede aksilikler oldugunu düsünüyorum. Gönderir diye bekliyorum.

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
benimki de gelmedi bana gecen hafta için gönderecegim demişti alırken c.tesi cihaz geldi rom atıp gönrecegim dedi pazartesiyi bekliyorum göndermesse ve yahut bir aksilik cikarsa hakkımı ararım. 1450 tl aldı. Ama yinede aksilikler oldugunu düsünüyorum. Gönderir diye bekliyorum.
Peki hocam c.tesiden beri yazdiniz mi cevap alabildiniz mi .yada bir arkadas var hakkinizda yaziyor diye sordunuz mu.emin olun size verilen cihazla ilgili cevaplarin benzeri bana da verildi.yok box gelecek yazilim atilacak baska cihaz diyorum onu begenmiyorum baska verelim.onu istiyorum digerini ayarlayatim sana gibi cevaplar...Eger magdur olursaniz ortak hareket edelim az paralar degil

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
4 ocak 2017 bana o hafta deilde gelecek hafta içi elinizde olur dedi ben ona göre sipariş etmiştim ama hafta sonu oldu gelmedi! Yarın irtibat kurucam ben en son cumartesi konustum mi5s senin cihaz geldi dedi ama çin romu var dedi imei de verdim. Tamam dedi o gün gönderememiş olabilir ama pazartesi de bişey olmassa para iadesi isteyecegim. Malesef
Ama ben iyi niyetimi daha bozmadım. Gönderecek diye bekliyorum. Az sabret hallolur bu işler

Son düzenleme:

catacoken

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 2 mi5s
Meslek
Çiftçi + Arıcı
Konular
1
Adam en son saat 5 e dogru girmiş forma yarın cevap verecektir yarını bekle hocam sen. Acele etme.

Tacobel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
garou
Cihazım
xperia z
Konular
0
Herkese merhaba, yazilanlarin uzerine yorum eklemek adina forum'a uye oldum, Koray sanirim cihazlari getiremedigi ve bizim paralari da kullandigindan, paralari geri odeyemedigi icin zor gunler yasiyor, hala kotu niyetli dusunmek istemiyorum ama kasim 25'den bu yana cihaz bekliyorum ve son donemde benim de mesajlarima geri donmuyor. Bu hareketlerini iyi niyetli olarak adlandirmak biraz güç, dese ki arkadaşlar cihaz mihaz getiremiyorum paralarınızı da bana biraz zaman tanıyın geri ödicem hay allah neyse falan dersin bi şekil idare edersin ama boyle bi tavirla dolandirilmiş gibi hissediyor insan... ayrica aralik 15 olarak da soz vermisti.

hakantr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi4 4g
Konular
5
Dönüş yapar, problem olmaz. Benimde tamirde cihazim var bekliyorum. Kargo vb sebepler yüzünden iki aya yakin suredir bekliyorum, umarim bu hafta içi ulasir cihaz elime.
50 gündür bekliyorum iki ay olacak.

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt