Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalkan_yumruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
xiaomi9t
Konular
4
Evet arkadaşlar Benim mimax 4/128 cihazım geldi işlemler tamam herşey güzel Koray Bey'e teşekkür ediyorum.Sabrın sonu Selamet arkadaşlar Sizinkide güzel olucak İnş. Beklediğinize değer diyorum. Galaxy mini den sonra Uzay çağına geçtim hissediyorum :) 5.5 ve 5.7 inç gerçekten psikoljik sınır diyorum kendi adıma :)
Hayırlısı olsun

Regionella

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
OnePlus 3T
Meslek
Dr.
Konular
0
Evet arkadaşlar Benim mimax 4/128 cihazım geldi işlemler tamam herşey güzel Koray Bey'e teşekkür ediyorum.Sabrın sonu Selamet arkadaşlar Sizinkide güzel olucak İnş. Beklediğinize değer diyorum. Galaxy mini den sonra Uzay çağına geçtim hissediyorum :) 5.5 ve 5.7 inç gerçekten psikoljik sınır diyorum kendi adıma :)

Hayırlı olsun hocam ayın kaçında sipariş ettiniz çin'den mi geldi

numeric2008

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
0
Hayırlı olsun hocam ayın kaçında sipariş ettiniz çin'den mi geldi
Sağolun Hocam benimki 45 günde geldi hocam kargo ertesi gün teslim etti.Önödemelerde biraz sabırlı olmak lazım diğer arkadaşlarada güzel temennileri için teşekkür ederim almış ve gelecek arkadaşlara da hayırlı olsun şimdiden.

Regionella

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
OnePlus 3T
Meslek
Dr.
Konular
0
Sağolun Hocam benimki 45 günde geldi hocam kargo ertesi gün teslim etti.Önödemelerde biraz sabırlı olmak lazım diğer arkadaşlarada güzel temennileri için teşekkür ederim almış ve gelecek arkadaşlara da hayırlı olsun şimdiden.

Sağolasın. satın alırken ben önce 3-4 hafta diye sipariş ettim, ardından 4-4.5 hafta civarı bir bekleme süresi öngörüldü ilk sayfada.
4 haftası doldu bakalım bekliyorum.

numeric2008

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
0
Sağolasın. satın alırken ben önce 3-4 hafta diye sipariş ettim, ardından 4-4.5 hafta civarı bir bekleme süresi öngörüldü ilk sayfada.
4 haftası doldu bakalım bekliyorum.
Endişelenmeye gerek yok zaten cihaz gelince mesaj atıyor işlemlerini bitirdikten sonra hemen kargolatıyor biligiye veriyor cihazı hergün bugün gelecek diye kendine sabırsızlandırma nihayetinde cihaz yolda :)

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Urun alip da arkadasla irtibatta problem yasayan varmi cevap alamamaktayim ve urunum halen gelmedi

Nero1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
G4
Konular
2
Benim alışverişin evveliyati eskiye dayanıyor aslında redmi pro sipariş vermiştim koray bey gonderdi cihazda mobil baglanti sorunu yasadim hattim vodafondu belki benden belki operatorden kaynakli sogdum cihazdan ve koray beye gonderdim iade aldi.ancak uzun bir suredir yeni cihaz gondermedi surekli whatsuptan irtibatliydim.ilgiliydi.mi5s meizu mx6 mi derken halen cihazim gelmedi c.tesi kargoya vericem kargo fisini gonderirm dedi ama halen cevap vermiyor whatsupta online goruyorum ama mesajlarima cevap vermiyor diger arkadaslarda durum nasil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt