HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
Hyperosta nabız ölçeri kapatmışlar, açmak için activitlaunceri kullanmak gerekiyor.

Virtuoso

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevcut değil
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
26
Bekle bekle gelmiyor bir türlü. Global, resmi kayıtlı cihaz. Konudaki bir arkadaşın dediği gibi bölgeyi Filipinler yaptım, anında geldi güncelleme. İndiriyorum şimdi, umarım pişman olmayız.

iamyunsergul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
13T Pro
Konular
0
Bekle bekle gelmiyor bir türlü. Global, resmi kayıtlı cihaz. Konudaki bir arkadaşın dediği gibi bölgeyi Filipinler yaptım, anında geldi güncelleme. İndiriyorum şimdi, umarım pişman olmayız.
Rica ederim hocam, memnunsunuzdur umarım. Ülkeleri tek tek arayarak buldum, instagram takibini çok görmeyiniz 😍

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
BL kilidini açıp Mi Flash ile MIUI 14'ü geri kurabilirsiniz. HyperOS için BL kilidi açma yöntemi geldi, Forum'da konusu mevcut ararsanız.
Kardeşim bl kilidini mi14 le açsak sonra hypeyrOs kursak bl kilidi açık kalmıyormu begenmezsek mi flaşla tekrar mi 14 yapsak olmaz mı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kardeşim bl kilidini mi14 le açsak sonra hypeyrOs kursak bl kilidi açık kalmıyormu begenmezsek mi flaşla tekrar mi 14 yapsak olmaz mı
Olur ancak HyperOS'ta fastboot romu varsa yapabilirsiniz. Global için 13T Pro fastboot rom yayınlandı diye hatırlıyorum. HyperOS'ta da açabiliyorsunuz dediğim gibi hocam. İlla erken açmanıza gerek yok.

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
bugün itibarıyla nihayet güncelleme geldi. hiç bir region (bölge) değişikliği yapmadan alabilirsiniz. indiriyorum. hadi hayırlısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hyperosta nabız ölçeri kapatmışlar, açmak için activitlaunceri kullanmak gerekiyor.

acaba sağlıklı bir sonuç vermediği için mi kaldırdılar? zaten miuide saçma sapan yerlere girerek açıyorduk. insan xiaomi healt gibi bir enregrasyon yapar. o dediğiniz uygulama nereden iniyor?

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Olur ancak HyperOS'ta fastboot romu varsa yapabilirsiniz. Global için 13T Pro fastboot rom yayınlandı diye hatırlıyorum. HyperOS'ta da açabiliyorsunuz dediğim gibi hocam. İlla erken açmanıza gerek yok.
Teşekkür ederim 👏

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
bugün itibarıyla nihayet güncelleme geldi. hiç bir region (bölge) değişikliği yapmadan alabilirsiniz. indiriyorum. hadi hayırlısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

acaba sağlıklı bir sonuç vermediği için mi kaldırdılar? zaten miuide saçma sapan yerlere girerek açıyorduk. insan xiaomi healt gibi bir enregrasyon yapar. o dediğiniz uygulama nereden iniyor?

Burdan indirin, uygulamayı yüklendikten sonra arama yerine nabız yazınca çıkıyor

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
İndirmedim, direneceğim. :D

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
İki gündür kullanıyorum görsel olarak alışacağım kilit ekranina basili tutunca değişim olmasi falan güzel de ekran sürem ciddi düştü 8 saat ekran süresi aliyorken şimdi 6 saat alıyorum sırf bunun için geri dönebilirim pek artısi yok

Üst Alt