HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

deliren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
13t pro
Konular
0
İki gündür kullanıyorum görsel olarak alışacağım kilit ekranina basili tutunca değişim olmasi falan güzel de ekran sürem ciddi düştü 8 saat ekran süresi aliyorken şimdi 6 saat alıyorum sırf bunun için geri dönebilirim pek artısi yok
Hocam ben de 8 saat aliyorken ortalama 9 buçuk 10 buçuk arası alıyorum Hyper Os le. Ama yukledikten sonra cihazı fabraka ayarlarına resetleyip sonrada yedeksiz sıfır dan kurdum herşeyi. Fark inanılmaz. Tavsiye ederim.

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
Arkadaslar ben gecen ay videolari izleyerek hyperos indirip telefona o sekilde kurulum yaptim(bl kilidi felan da ugrasmadan) ama benim surum ile ayni yerden aldigimiz(iki cihazda tr garantilidir mi storeden alinmistir) kuzenimin cihazi farkli gozukuyor, kuzenim bekledi ve kendi guncelleme aldiginda guncelledi.
Anlayan varsa bakabilirmi karanlik mod benim cihazimdir.

Ekli dosyalar

• IMG-20240219-WA0003.jpg
    IMG-20240219-WA0003.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-02-18-21-51-17-996_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-02-18-21-51-17-996_com.android.settings.jpg
    191,5 KB · Görüntüleme: 16

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
Arkadaslar ben gecen ay videolari izleyerek hyperos indirip telefona o sekilde kurulum yaptim(bl kilidi felan da ugrasmadan) ama benim surum ile ayni yerden aldigimiz(iki cihazda tr garantilidir mi storeden alinmistir) kuzenimin cihazi farkli gozukuyor, kuzenim bekledi ve kendi guncelleme aldiginda guncelledi.
Anlayan varsa bakabilirmi karanlik mod benim cihazimdir.
Siz Avrupa romu kurmuşsunuz, kuzeninizdeki Global rom. Sizinkinin kodu UMLEUXM, EU, Avrupa romunu temsil eder; kuzeninizdekinin kodu UMLMIXM, MI, Global romu temsil eder.

eraycay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
13t pro
Konular
1
Siz Avrupa romu kurmuşsunuz, kuzeninizdeki Global rom. Sizinkinin kodu UMLEUXM, EU, Avrupa romunu temsil eder; kuzeninizdekinin kodu UMLMIXM, MI, Global romu temsil eder.
Peki onun rommu daha iyi bendekimi :) bende standart olarak onun roma dönebilirmiyim istesem

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
Peki onun rommu daha iyi bendekimi :) bende standart olarak onun roma dönebilirmiyim istesem
İkisi de stok rom ve çok farkları yok açıkçası. Sürüm numarasının büyük veya küçük olması da bir şeyi etkilemiyor. BL kapalıysa yine güncelleyiciden isim değiştirme yöntemi ile Global roma geçebilirsiniz.

mustafa2789

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ye3ye3ye3
Cihazım
3u73
Konular
2
İkisi de stok rom ve çok farkları yok açıkçası. Sürüm numarasının büyük veya küçük olması da bir şeyi etkilemiyor. BL kapalıysa yine güncelleyiciden isim değiştirme yöntemi ile Global roma geçebilirsiniz.
değerli üstadlarım şimdi bir cihaz var bende mi 13 t pro 512 gb. hyperos yüklü. bootloader kilidi kapalı, şimdi bu cihazın bootloader kilidi açılırmı, kilit açılmadan direnç imei atılırmı, vallahi cevabını bulamadım bir türlü allah rızası için bana cevap verirmisiniz. param güvende ile cihaz aldım eğer sıkıntı olacaksa iade edeceğim. bugün kesin cevap almam lazım rica ediyorum sizlerden.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
175
değerli üstadlarım şimdi bir cihaz var bende mi 13 t pro 512 gb. hyperos yüklü. bootloader kilidi kapalı, şimdi bu cihazın bootloader kilidi açılırmı, kilit açılmadan direnç imei atılırmı, vallahi cevabını bulamadım bir türlü allah rızası için bana cevap verirmisiniz. param güvende ile cihaz aldım eğer sıkıntı olacaksa iade edeceğim. bugün kesin cevap almam lazım rica ediyorum sizlerden.
HyperOS için kilit açma yöntemi var, kilit açılır yani. Direnç işlemi BL açmadan da oluyor ancak dirençten sonraki yazılımsal kayıt kısmı BL açık olmadan oluyor mu bilmiyorum, bilenler yazar.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Kardeşim gönlünü ferah tut hypeyrOs da bl kiliti açılır sıkıntı yok ayrıca direnç attirmaniz için bl kilit açılması lazım hemen mi hesabinla başvur çünkü bekleme süresi var ondan sonra da direnç attır sıkıntı olmaz ayrıca bu forumda hypeyrOs bl kilit nasıl açılır diye arat detaylı anlatımı var güle güle kullanın inşallah

mustafa2789

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ye3ye3ye3
Cihazım
3u73
Konular
2
Kardeşim gönlünü ferah tut hypeyrOs da bl kiliti açılır sıkıntı yok ayrıca direnç attirmaniz için bl kilit açılması lazım hemen mi hesabinla başvur çünkü bekleme süresi var ondan sonra da direnç attır sıkıntı olmaz ayrıca bu forumda hypeyrOs bl kilit nasıl açılır diye arat detaylı anlatımı var güle güle kullanın inşallah
Allah razı olsun
HyperOS için kilit açma yöntemi var, kilit açılır yani. Direnç işlemi BL açmadan da oluyor ancak dirençten sonraki yazılımsal kayıt kısmı BL açık olmadan oluyor mu bilmiyorum, bilenler yazar.
tşk ederim mustafa hocam eyvallah.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

allah razı olsun hasan abim tşk ederim. Bana direnç ve imei atma konusunda ankarada tavsiye ettiğiniz bir yer varmı, işini sağlam yapan temiz yapan bir usta varsa söylerseniz çok memnun olurum.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Allah razı olsun

tşk ederim mustafa hocam eyvallah.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

allah razı olsun hasan abim tşk ederim. Bana direnç ve imei atma konusunda ankarada tavsiye ettiğiniz bir yer varmı, işini sağlam yapan temiz yapan bir usta varsa söylerseniz çok memnun olurum.
Kardeşim ben Konya dayım ama sitede Ankaralı arkadaşlar var illaki birinin tavsiye edeceği bir arkadaş bulunur

Üst Alt