HyperOS Xiaomi 13T Pro HyperOS Global Güncellemesi Yayınlandı

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11

Burdan indirin, uygulamayı yüklendikten sonra arama yerine nabız yazınca çıkıyor
yahu millet kafayı mı yemiş niye herkes böyle yorum yazıyor altına?

"Bu uygulamayı 20.12.2023 tarihinde 21.00 sularında indirdim,yükledim ve telefon numaramı,e postamı,fotoğraflarımı,kişisel bilgilerimi almasına yada yayınlamasına iznim yoktur aksi takdirde Activity Launcher Adlı Uygulama ve Google Play Sorumludur.Herhangi bir belgemin çalınması yada kopyalanması durumunda davacı olacağımı söylerim."

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
yahu millet kafayı mı yemiş niye herkes böyle yorum yazıyor altına?

"Bu uygulamayı 20.12.2023 tarihinde 21.00 sularında indirdim,yükledim ve telefon numaramı,e postamı,fotoğraflarımı,kişisel bilgilerimi almasına yada yayınlamasına iznim yoktur aksi takdirde Activity Launcher Adlı Uygulama ve Google Play Sorumludur.Herhangi bir belgemin çalınması yada kopyalanması durumunda davacı olacağımı söylerim."
Bir deli kuyuya taş atmış, 40 akıllı çıkartamamış; çıkartmaya çalışırken de bir deli olmuş bin deli. :)

Yıllardır yazılan bir şey. Bunu yazmanın hukuki bir olayı yok zaten, biri uydurmuş. :)

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
Bir deli kuyuya taş atmış, 40 akıllı çıkartamamış; çıkartmaya çalışırken de bir deli olmuş bin deli. :)

Yıllardır yazılan bir şey. Bunu yazmanın hukuki bir olayı yok zaten, biri uydurmuş. :)

yazılımcılar bu salaklar sayesinde yorum anlamında iyi etkileşim kasıyor.

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
merhabalar ben güncellemeleri kontrol et bölümünden yükseltmiştim telefonu ama bu sitede; "OS1.0.2.0.UMLTRXM" stabil türkiye romu görünüyor ama benim telefondaki sürüm bu;

yüklemeyi yanlış mı yaptım acaba? güncelleme kontrolü yaptığımda güncel diyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
merhabalar ben güncellemeleri kontrol et bölümünden yükseltmiştim telefonu ama bu sitede; "OS1.0.2.0.UMLTRXM" stabil türkiye romu görünüyor ama benim telefondaki sürüm bu;

yüklemeyi yanlış mı yaptım acaba? güncelleme kontrolü yaptığımda güncel diyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Global romdasınız hocam, yanlış bir şey yok. Türkiye romu sonradan çıktı, şu an yüksek ihtimalle Türkiye'de yeni satılmaya gelen cihazlarda yüklüdür ancak ilk gelen cihazlarda global yüklüydü.

xomamme

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şaomi
Cihazım
13T PRO
Konular
11
Global romdasınız hocam, yanlış bir şey yok. Türkiye romu sonradan çıktı, şu an yüksek ihtimalle Türkiye'de yeni satılmaya gelen cihazlarda yüklüdür ancak ilk gelen cihazlarda global yüklüydü.

bilgi için teşekkürler hocam

jwincee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
0
Selamün aleyküm arkadaşlar 13t Proyu alıp bir hafta kullanıp tekrar telefoncuya verip direnç kayıt attırdım global sürüm bir âdet otomatik güncelleme vardı 14.012.0 bunu yaptım ancak bundan sonraki güncellemeleri manuel mi yapmam gerekiyor biraz acemiyim kusura bakmayın

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Selamün aleyküm arkadaşlar 13t Proyu alıp bir hafta kullanıp tekrar telefoncuya verip direnç kayıt attırdım global sürüm bir âdet otomatik güncelleme vardı 14.012.0 bunu yaptım ancak bundan sonraki güncellemeleri manuel mi yapmam gerekiyor biraz acemiyim kusura bakmayın
Kardeşim bl kilit acikmi kapalı mı açıksa hypros güncellemesi gelmeyecek diye söyleniyor zaten kurduğun 14.0.12.0 rom miu son sürümü daha yenisi yok gelirse hyprOS güncellemesi gelecek yada PC ye indirip mi flaşla kendin yapacaksın iyi günler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim bl kilit acikmi kapalı mı açıksa hypros güncellemesi gelmeyecek diye söyleniyor zaten kurduğun 14.0.12.0 rom miu son sürümü daha yenisi yok gelirse hyprOS güncellemesi gelecek yada PC ye indirip mi flaşla kendin yapacaksın iyi günler
Birde kusura bakacak bir şey yok hepimiz deneye deneye öğrendik Bilgi paylaşınca güzeldir ☺️

jwincee

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde kusura bakacak bir şey yok hepimiz deneye deneye öğrendik Bilgi paylaşınca güzeldir ☺️
Çok teşekkür ediyorum yeterli açıklamayı yapmışsınız evet bl kilidim açık biraz daha bekliyeyim öyleyse belki otomatik güncelleme alır:)

Üst Alt