Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

• Konbuyu başlatan Masra
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 480
  • Görüntüleme 35K

mssy21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
6
bl kilidi kapatmak arıza verebilir
bl kilidi kapattıktan sonra cihaz ileride arıza verdiğinde tekrar rom atmak zor uğraştırıcı
xiaomi telefonları bilirsiniz
açılış yaparken kilit simgesi gidene kadar beklerim
çünkü her zaman korku veriyor
telefonları hızlı açıldığını görmedim
bazen 5 dakika bile sürüyor
her zaman arıza verecek hissi veriyor
bl kilidi kapalı oluncada telefoncuya gitmen gerekecek
kendi becerin yoksa
o da boşa masraf
Haklısın hocam. Yok telefoncuya ben öneri vercektim aslında :) imei iptal et kabaca rootu kaldir bl kilidini kapat whatsapp kur Whatsapp aç sonra tekrar bl kilidini açıp root /imei at dicektim de sorun olabilir. Modülleri ve mesajlarını ona gösteririm teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BL kilidini açtığında play store uygulamasının sertifikasının silinmesinden kaynaklı hata alınmakta. Lsposed'in yanına 2 adet modül kurup sorun çözülmekte veya PIFS modülünü bir deneyin. - - Play store verilerini temizleyip kullanmaya devam edebilirsin.
Modülü rardan cikarip APK yi kurup play store verilerini temizleyip restart atmak yeterli mi yoksa PC üzerinden mi kurulmalı bu PIFS modülü acaba ?

Haklısın hocam. Yok telefoncuya ben öneri vercektim aslında :) imei iptal et kabaca rootu kaldir bl kilidini kapat whatsapp kur Whatsapp aç sonra tekrar bl kilidini açıp root /imei at dicektim de sorun olabilir. Modülleri ve mesajlarını ona gösteririm teşekkürler.

Modülü rardan cikarip APK yi kurup play store verilerini temizleyip restart atmak yeterli mi yoksa PC üzerinden mi kurulmalı bu PIFS modülü acaba ?
Modülü bu şekilde kurmak işe yaramadı maalesef

Son düzenleme:
Üst Alt