Rehber Telefondan Fake rom 'u global stabil rom 'a güncelleme bilgisayarsız [ 8.0.10.0.0 > 8.0.3.0 ]

sezaikoral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SEZAİ
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
14
Cevap gelmeyince cepten indirmeyi denedim, tam da 1,2 gb iken iptal ettim 2-3 gb falan gider diye. Nasip evde indiririm artık :). Bu arada mobil chromeda iptal seçeneğinide bulamadım, interneti kesip iptal etim. Şimdide devam ettirmeyi bulamadım.
Mi5 de Chrome tam bir facia kendi tarayıcısından indirin

bgstfb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burhan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Mi5 için de bunları uygulasak oluyor mu? Mi5 başlığındakinden açıkçası gözüm korktu. Bilgisayar bağlantısı filan

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Arkadaşlar meraba mi5s telefonum geldiğinde üzerinde MIUI Global 8.0 stable 8.0.10.0.0 (MAGCNDH) bu rom vardı sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve pil kullanımı da gayet iyiydi.Telefonumu Global 8.0.3.0. bu roma güncelledim ve pil tüketimi neredeyse iki katına çıktı.şimdi bana MIUI Global 8.0 stable 8.0.10.0.0 (MAGCNDH) bu rom lazım çok aradım ama bulamadım çin sürümü var ama global olanını bulamadım.elinde bu rom dosyası olan veya indirme linki verebilecek olan var mı.bide bu rom sadece twrp ile mi yükleniyor yoksa fastboot ile yükleyebilir miyiz.

porschemurat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
5
Cihazım
Meizu
Konular
6
Arkadaşlar bende EU multi rom var şimdi offical rom yüklediğimde twrp bootloader gidecek anladığım kadarıyla.
yeniden Bootloaderı açmak için xiaomi ye başvuru yapmalımıyım yoksa direk bl kilit açma işlemine pc de devam etmelimiyim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
halilmetekirikkale hocam bahsettiğiniz rom çakma rom... Bulmanız çok zor.

porschemurat hocam twrp gidecek ancak bootloader gitmeyecektir. Eğer ki yeniden kilitlenirse sadece bilgisayara bağlayarak mi unlock tool ile açabilirsiniz, yeniden başvurmanıza gerek yok :)

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
emre hocam teşekkürler ilgin için peki arkadaşlar pil süresi en iyi olan rom hangisi ve stabil sorunsuz çalışan tam rom ismi veya link verebilir misiniz. MIUI Global 8.0 stable 8.0.10.0.0 (MAGCNDH) bu romda 40 saat bekleme ve 5 saat ekran süresi alıyordum.resmi global 8.0.3.0 a geçince resmen yarı yarıya düştü süre.şu an mıuı global kararlı 8.0.18.0 kullanıyorum fena değil pil süresi ama yinede eski romu arıyorum.oyun falan oynamıyorum.sosyal medya ve chrom da geçiriyorum zamanımı.pil açısından hangi rom lütfen önerilerinizi bekliyorum.

zimbamili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
Arkadaşlar lütfen yardım edin bu gün mi5s aldım parmak izi berbat mevcut olarak üzerinde global 8.0 kararlı 8.0.3.0. MAGMIDI diye bir rom var nougat a çevirebiliyormuyum yada parmak izi tam bir felaket onu cözecek bir rom yada yapılabilecek bir yardım lütfen

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
kardeşim parmak izi hemen hemen tüm romlarda sorun,senin sürümün güncelleme alan sürüm bu romda kalırsan yakında miui 8.2 güncellemesi alacaksın.Ben 1 haftadır değişik romlar deniyorum pil süresi ve parmak izi denemelerini yapıyorum 3 tane daha rom var deneyeceğim sonucu yazarım buraya.bence biraz sabret 8.2. güncellemesi gelince ona bir bak memnun kalmazsan değiştir.

zimbamili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
kardeşim parmak izi hemen hemen tüm romlarda sorun,senin sürümün güncelleme alan sürüm bu romda kalırsan yakında miui 8.2 güncellemesi alacaksın.Ben 1 haftadır değişik romlar deniyorum pil süresi ve parmak izi denemelerini yapıyorum 3 tane daha rom var deneyeceğim sonucu yazarım buraya.bence biraz sabret 8.2. güncellemesi gelince ona bir bak memnun kalmazsan değiştir.

anladım dostum çok teşekkür ederim. peki bu cihazın bl kilidi açıkmı dır fikriniz varmı?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
siz rom yüklediniz mi bu telefona veya yüklemeyi denediniz mi,kilidin açık olup olmadığını kontrol etmeniz lazım.sıfır aldıysanız genelde kilitli olur.kilidi açma yöntemleri forumda anlatılıyor araştırıp öğrenebilirsiniz.

Üst Alt