H
Katılım
Beğeniler
691

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Bookmarks Hakkında


 • Merhaba Halil bey mi 6 telefonum var. Telefon ekranı gelmiyor ışıklar açılıyor arada bir geliyor ama çok kasıyor bir işlemi 10 dk bekliyorum Telefon recovery moda girmiyor boot kilidi açık değil yazım nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  3 ay önce redmi 4* almıştım tlfnu kaybetim bulamadım yenisini aldım aynısından eski mi hesabını bunada açtım birkaçtündür sıkıntı yoktu fakat şimdi günde 100 kez oturum sona erdi.yeni oturum açaçın bildirisi..
  mrb benim tel farklı bir cihazla ilişkilendirilmiş şifreyi sıfırlıyorum fakat kabul etmiyor kullanıcı adı veya parola hatalı diyor yardımlarınızı bekliyorum saygılar
  Merhaba,

  Mi 6 telefonumu düşürdüm ve ekranı kırıldı. Telefonu alalı 6 ay olmadı henüz. Bildiğim kadarıyla garanti kapsamında olmuyor bu durumlar, öyle değil mi? Herhangi bir yerde cam değişimi yapıldığında dokunmatiğini etkileyebildiği yazıyor forumlarda. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? Teşekkürler..
  H
  halilmetekirikkale
  Kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışında kalıyor malesef . Xiaomi orjinal yedek parça satışı yapmadığı için sizin ekranın orjinal ile değişimi mümkün değil (Çıkma ekran akılmadığı sürece).Ama orjinale yakın kaliteli ekranlar mevcut.Güvenilir bir serviste kaliteli bir ekran değişiminde sorun yaşamazsınız,önemli olan güvenilir ve yaptığı işin arkasında duran bir servis bulmak.
  ekranıma on gündür surekli bir uyarı alıyorum"guvenlik sureklı kesilmekte"anlamında rahatsız eden bir durum..nasıl halledrim?
  H
  halilmetekirikkale
  Telefonunuz nedir,hangi romu kullanıyorsunuz ve özalden ekran görüntüsü atar mısınız lütfen.
  zaferguner1961
  zaferguner1961
  DÖNÜŞ YAPMIŞSINIZ MESAJINIZI YENİ GÖRDÜM PARDON .
  SORUN BAYAĞI CAN SIKICI HALDE DEVAM EDİYOR "GÜVENLİK DURDU"VEYA "SÜREKLİ GÜVENLİK DURUYOR "UYARISI ALIYORUM ÖZELDEN NASIL GÖRÜNTÜ ATAYIM BİLEMEDİM TELEFONUM :Mİ6 128 GB.
  Merhaba halilmetekirikkale Kktc de xiaomi 6 veys çıktıgında 6x nerden kaça alabilirim ve kayıt istermi isterse kaç tl ?
  H
  halilmetekirikkale
  Sharaf elektronik Xiaomi ürünlerini .K.K.T.C'de satışa sundu.Tüm bölgelerde şubeleri var mi6, mi mix2,mia1, redmi note4 gibi telefonlar mevcuttu ellerinde.Tüm bölgelerde şubeleri var ziyaret edip inceleyebilirsiniz.
  Hocam iyi akşamlar. Mi note 2 telefonum kapandı açılmıyor, şarja takınca ışık yanmıyor, bilgisayara bağlayınca bilgisayar telefonla alakalı hiç bir tepki vermiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Tekrardan iyi akşamlar
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt