Yardım Telefona yanlış rom yükledim ve yüklerken clean and lock dedim cihazı unlock yapamıyorum cihaz açılmıyor....

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Selam millet cihazı yeni satın aldım indirirken missclick yapmışım sanırım fastboot rom yükleyeceğime recovery yüklemişim ve cihaz kitlendi şimdi unlock yapmaya çalışıyorum ama benden ayarlara girmemi istiyor telefonun Please Add your account in MIUI Settings developer options Mi Unlock status doğal olarak telefon açılmıyor o yüzden ayarlarına girip bişey yapamıyorum bu aşamada kaldım sıkıştım ne yapmam lazım bana bir yol gösterin

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Oyla:

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Oyla:

tarafsız

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
redmi note 8 pr
Meslek
Öğretmen
Konular
2
Zenex e nasıl ulaşacağım ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Link alabilirmiyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Videoları var ilk önce incelemenizi öneririm

Oyla:

winboss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Turizm
Konular
2
Sorunu ayrıntılı bi şekilde tekrar yazayım Mi Unlock tamamlıyor işlemini fakat account a mi unlock status eklememi istiyor telefon fastbootta açılıyor onda sıkıntı yok re boot yapamıyorum çünkü recovery rom yüklü bu cihaza bu yüklenemez gibi bi uyarı var alt kısımda rom yükleyemiyorum çünkü cihaz kitlenmiş durumda durum şuanda bu işin garip tarafı cihazı kapatamıyorumda sürekli reboot yapıyor :D
Hocam fastboot a giriyosa mi flashtan tgz uzantılı orijinal rom yüklemen lazım benimde başımda buna benzer bi olay geçti 2 hafta önce mifirm yada xiaomiupdater sitesinden fastboot rom bulabilirsin telefonuna göre eu varsa eu rom indir daha iyi özellik daha fazla takildigin yerde ben sana yardımcı olurum

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam fastboot a giriyosa mi flashtan tgz uzantılı orijinal rom yüklemen lazım benimde başımda buna benzer bi olay geçti 2 hafta önce mifirm yada xiaomiupdater sitesinden fastboot rom bulabilirsin telefonuna göre eu varsa eu rom indir daha iyi özellik daha fazla takildigin yerde ben sana yardımcı olurum
Bootloader kilidini kapatmış. Nasıl yükleyecek hocam.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Windowsphone un en sevdigim yonu neydi biliyormusunuz. Ayni guncellemeleri alan iki alakasiz cihazin romlarini bir birine kurdunmu ( mesela.htc mozart romunu htc tropy ye kurabiliyordun - tabi kurmaman lazim hata ya illa hata yapacan kuracan ) cihaz soft brick oluyordu cihazi kullaniyordun mis gibi ancak usb gormuyordu onun haricinde butun ozelliklerini aktif kullanabiliyordun mis gibiydi resmen :)
pc kullanmadan gold card yaparak ( y usb kabloyu elle kendin yapman gerekiyordu bi ucunu prize bi ucuna gold card yaptigin usb bi ucunuda telefona takarak usb ye prizden guc verip gold card yaparak duzeltiyordun. ) Hey gidi windows hey kendi kendini yedin bi arayuz yuzunden...

Oyla:

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Xiaomitoolv2 programı acıyı bootlader kilidini denemek lazim
Deneyebiliriz bi düzgün rom bulalım Yoksa Zenex ustama yollayacağım mesafe olmasa en baştan götürürdümde telefonu kargoda sürümek istemiyorum ....

Oyla:
Üst Alt