Yardım Telefona yanlış rom yükledim ve yüklerken clean and lock dedim cihazı unlock yapamıyorum cihaz açılmıyor....

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Selam millet cihazı yeni satın aldım indirirken missclick yapmışım sanırım fastboot rom yükleyeceğime recovery yüklemişim ve cihaz kitlendi şimdi unlock yapmaya çalışıyorum ama benden ayarlara girmemi istiyor telefonun Please Add your account in MIUI Settings developer options Mi Unlock status doğal olarak telefon açılmıyor o yüzden ayarlarına girip bişey yapamıyorum bu aşamada kaldım sıkıştım ne yapmam lazım bana bir yol gösterin

kem44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
redmi not8 pro
Konular
2
Arkadaşın durumuna aynı şekilde düşmüş bir cihaza yetkili hesapla edl modda Çin romu yükleyerek kullanmaya başladım..
Ama tabi bildiğiniz üzere Çince ve İngilizce..
Su anda Türkçe veya dil değiştirme ile ilgili bir gelişme var mi acaba??

Not: morelocale 2 adb komut girişi ile yemedi..

Oyla:

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşın durumuna aynı şekilde düşmüş bir cihaza yetkili hesapla edl modda Çin romu yükleyerek kullanmaya başladım..
Ama tabi bildiğiniz üzere Çince ve İngilizce..
Su anda Türkçe veya dil değiştirme ile ilgili bir gelişme var mi acaba??

Not: morelocale 2 adb komut girişi ile yemedi..
Global rom yükleyerek düzelteceksin yetkili hesabı nasıl yaptın yaptırdınmı yoksa yaptınmı

Oyla:

kem44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
redmi not8 pro
Konular
2
Global rom yükleyerek düzelteceksin yetkili hesabı nasıl yaptın yaptırdınmı yoksa yaptınmı

Global rom olsa baştan Çince rom neden yukleyelim. Bu durumda çözüm sadece Çince roma dönmekti..
Sorunuza gelince yaptırdım, ama onun öncesinde birçok yol denedim, anlatılan göre tek çare o kalmıştı..
Telefonun İngilizce olması çok problem değil zaten ayarları ile ne kadar oynuyoruz ki..
Sorun yüklenen en basit Türkçe uygulamaların bile rom dilinde yüklenmesi ve değiştirme şansı olmaması..
Bunu düzeltsem bile yeter aslında romun dili çokta önemli değil

Oyla:

Galdor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Süalp
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Global rom olsa baştan Çince rom neden yukleyelim. Bu durumda çözüm sadece Çince roma dönmekti..
Sorunuza gelince yaptırdım, ama onun öncesinde birçok yol denedim, anlatılan göre tek çare o kalmıştı..
Telefonun İngilizce olması çok problem değil zaten ayarları ile ne kadar oynuyoruz ki..
Sorun yüklenen en basit Türkçe uygulamaların bile rom dilinde yüklenmesi ve değiştirme şansı olmaması..
Bunu düzeltsem bile yeter aslında romun dili çokta önemli değil
Bildiğim kadarı ile kilidi kaldırdı isen artık istediğin romu yükleyebilirsin tekrardan

Oyla:

kem44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
redmi not8 pro
Konular
2
Bildiğim kadarı ile kilidi kaldırdı isen artık istediğin romu yükleyebilirsin tekrardan

Yetkili hesap kilidi kaldırmaya değil o durumdaki telefona yükleme yapmaya olanak veriyor..
Kilit halen kapalı.. Bu yüzden de globala dönemiyorum

Oyla:
Üst Alt